Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy 22 évesen anya...

Normális hogy 22 évesen anya szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Már alig várom hogy anya legyek, van egy éve egy férjem aki 7 évvel idősebb nálam. Ő még várna, de én már nem bírok. Nagyon szeretnék kisbabát, van jó fizetésünk, de albérletben lakunk még.

2019. febr. 19. 12:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%
Persze. 😊 Én 20 évesen éreztem ezt, az esküvőnk után egyből. Imádok fiatal anyuka lenni. 😊
2019. febr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én most vagyok 26 hetes, 23 éves kismama, és alig várom,hogy megérkezzen a kislányunk.:)

Vágyat már régebbóta is hol-hol éreztem,de most jött el az idő, hogy anyagilag is stabilak vagyunk az érkezéséhez.

Itt inkább a férjed a probléma szerintem. Mindkettőtöknek akarni kell,nem szabad erőltetni.

2019. febr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Persze hogy normalis. En is ugyanigy erzek :) 22/n
2019. febr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
23 évesen szültem a kisfiunkat, aki most 8 éves. Köszönjük szépen, megvagyunk. :)
2019. febr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én most leszek 21 a jövő héten 2 hónapos a kisfiam, terveztük szerettünk volna már régebben is csak meg vártuk hogy saját ház legyen (mi is albérletben voltunk nem akartam oda) illetve hogy meg legyen a jelenlegi munkahelyemen a munka viszony, mivel hiába dolgoztam előtte azt nem akartam hogy bele számolják a csed, gyedbe mert ott nem kerestem jól, itt meg a maxot kapjuk szerencsére :) nem bántam meg szeretek én is fiatal anyuka lenni család is örült nagyon :) párom 11 évvel idősebb nálam :)
2019. febr. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!