Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem szeretem a gyerekeme...

Miért nem szeretem a gyerekemet? Amióta megszületett nem szeretem, nagyon rossz érzés nem tudom mit csináljak már hogy szeressem.

Figyelt kérdés
Foglalkozok vele,etetem meg mindent megcsinalok amit kell mások elött mutatom hogy szeretem de nem.. Es olyan rossz ez nekem is. Meg olyan jó lenne valakinek elmondani de nem tudom kinek. Es érzem hogy ez neki is biztos rossz.Ha sir olyan mintha egy idegen sirna. 3hónapos
2019. febr. 19. 21:34
1 2
 11/12 Csillagok ***** válasza:
7%
Mondd el egy szakembernek, védőnőnek,.pszichológusnak. Van megoldás. Ilyenkor mindig eszembe jut, hogy a gyermekonkologian a szülők mindent odaadnának az orvosoknak, csak mégegyszer legyen rendben az életük. Eszembe jut a nagynenem, akinek meghalt a lánya, a háborúk... Ha nem tudsz hálás lenni azért, hogy gond nélkül élhetsz, nem tudsz örülni, add örökbe! Ismerek olyan igazi anyákat,.akik vállaltak és szeretetben felneveltek gyerekeket, tisztelem őket. Úgy kell dönteni, hogy mindenkinek a lehető legjobb legyen.
2020. febr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, mi lett veletek azóta? Jobb lett? Illetve a válaszadók helyzete is érdekel. Most én is ugyan ebben vagyok ☹️😢 4 hónapja rémálom az életem.
2021. dec. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!