Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti nem fèltek ha egyedül...

Ti nem fèltek ha egyedül alszik a babàtok?

Figyelt kérdés
Szeretnèm ha a babàm külön aludna a sajàt kis szobàjàban,de annyira fèlek hogy bàrmi baja lesz (bukik ès megfullad vagy hasonlò) viszont örülnèk ha ùgy szokna hogy külön kis szobàja van.
2019. febr. 20. 20:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Fizikailag nem vagyok képes külön szobában altatni. Szerencsére az apja is rosszul van a gondolattól, így egy szobában alszunk.
2019. máj. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Amúgy az gondolom tiszta mindegyikőtöknek, hogy kb feleslegesen paráztatjátok magatokat ezen?

Ez a fizikai képtelenség, hogy ne együtt aludjatok vele, hát bele is őrülnék, ha egy szobában vagy ágyban aludnánk.

Van hiperszuper légzésfigyelőtök, nyugi, nem lesz baja. Képzeld, mi nem használunk...

2019. máj. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem azt írtam, hogy attól félek, hogy meghal alvás közben.

Hanem egyszerűen nem akarok tőle külön aludni, mert azt érzem jónak, természetesnek, így érezzük magunkat jól mindannyian.

Abban viszont igazad van, hogy a kérdező aggodalom, félelem miatt írta ki a kérdést, így, amit írtam, féltóreérthető volt (én vagyok a "fizikailag képtelen":) Szóval bocsi... nem a kérdésre volt válasz.

2019. máj. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!