Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babám élő cuminak...

3 hónapos babám élő cuminak használ. Hogy "szoktassam le"erről? A cumi nem kell neki.

Figyelt kérdés
Már ki vagyok merülve, folyton a cicin lóg. Nem lenne gond ha nem lenne otthon egy 3 éves is, akit el kell látnom. Anyatejes baba, ha elfárad, engem akar,illetve a cicit. Elalszik rajta, de amint kiveszem a szájából már megy a hiszti. Cumi nem kell neki, már vagy 4 félét próbáltam. Valami ötletetek van?
2019. febr. 22. 16:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
31%
Te jó ég milyen valaszok. Hagyd sirni..... 9 hónapig egy test voltatok....Persze hogy vagyik a kozelsegedre.(Egyébként nem az a baj ha sir egy gyerek hanem ha egyedül hagyjak sirni).Nekünk az valt be higy a mi kisujunkat keaobb a sajat ujjat szopizta de azzal ugyanugy oda lennel kozotozve hozza. De lehet elfogadja az apukatol is a kisujjat es addig de tudsz a naggyal lenni.
2019. febr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is próbálkoztam latex cumival, de nem fogadta el. Adj Neki "simát", azt el fogja fogadni, csak idő.
2019. febr. 23. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
45%
Miért, milyen válaszok? Nem kell majmolni a gyereket. A szülő feladata a gyereket irányítani, nevelni, nem fordítva. Sajnos nagyon sok ilyet látok és egyre többet. Pedig a mostani szülők a 70-es, 80-as években születtek, azért őket még nevelték, vajon mi csúszhatott félre bennük...
2019. febr. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem majmolni kell de egy par hetes baba nem tud hisztizni. Sot semm8t nem tud csinalni. Neked is milyen jol esne hogy mozdulnu nem tudsz ismeretlen hely ismeretlen vilag beszelni sem tudsz es sirsz es az a valasz hogy egyedül hagynak..... Minek az ilyen embernek gyerek.
2019. febr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!