Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális ha 2-3 hetes baba...

Normális ha 2-3 hetes baba órákon keresztül sír napközben?

Figyelt kérdés
Illetve sírna, ha hagynám. Ha felveszem nem sír, megnyugszik, de nem alszik el. Minden etetés után ez van. Mivel kevés a tejem, így szoptatás után mindig kap tápszert, tehát a pocak biztosan tele van. Éjszaka kevesebb vele a gond. Eszik-alszik. Nappal viszont kb 10-15-ig semmit se akar aludni. Ha etetés után leteszem, rögtön kezdi huzgalni a labat, kezet, nyöszörög majd sir. Hasfájás? Nem hiszem, mert amint felveszem mintha elvágták volna. Egyre elkeseredettebb vagyok. Konkrétan már enni is alig tudok, nem lehet egy percre se magára hagyni. Félek hogy valami idegrendszeri baja van. Akinek van tapasztalata írjon kérem.. :(

2019. febr. 25. 14:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony hasfájás. Ha felveszed jobban kijon a büfi/puki meg a közelséged is megnyugtatja. Esetleg próbáld ki az espumisan-t cseppeket. Tudom, hogy nehéz, kislányommal is ez volt, de a cseppektől javult, 2 honaposan meg szerencsére el is múlt a hasfájás. Vedd fel, ha sír, most erre van szüksége. Kitartás! Ha alszik, te is pihenj.
2019. febr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az en gyerekem letehetetlen volt harom honapos koraig, nekem a hordozokendo megvaltas volt. Abban nagyon konnyen es sokat aludt, kozben meg siman csinaltam a dolgom.3-4 honaposan mar bele lehetett tenni a babahintaba vagy a jatszoszonyeg ala alkalmankent 15-20 percekre.
2019. febr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja igen, nalunk csendes reflux, es tejtermek- tojas- szojaerzekenyseg volt a reflux mogott, a fuggoleges pozicio segitett a pocakjan, illetve ha nagyon gyakran kis mennyisegeket szopizott.
2019. febr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

Pedig ez hasfájás, tápszert kell váltani, a lábát húzgálja ez is erre utal. Büfizteted?


Azért nyugszik meg a kezedben mert anyuci vagy, érzi a közelséged, sok babát ez megnyugtatja, nem is baj! :) nekem a hordozó kendő ebbe segített, magamra kötve csináltam a házimunkát :)

2019. febr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2-3 hetesen ne is várd el tőle, hogy nélküled ellegyen... a testközelség segít neki, a komfortszopi fájdalomcsillapító.
2019. febr. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem eteted túl?
2019. febr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek! Bár nagyon nehéz, de megnyugtató, hogy másnál is van/volt ilyen. Igaz nagyon jó lesz egyszer túlleni rajta. Ma már egy orvost is felhívtam, ő is azt mondta hogy hasfàjás..és hogy picit csökkentsem a tápszer adagját, mert úgy tűnik, hogy ráadásul túl is tömtem már szegénykét. Nem zavarna ha fel kellene venni, akár többször is napközben, de jó volna látni a kis nyugodt, ne adj Isten vidám arcát, nem csak a keservesen, vigasztalhatatlanul síró kisbabát :(

Már minden gondolatom akörül forog, hogy mit rontok el állandóan. Nem sajnáltatni akarom magam, félre értés ne essek, csak szeretném megtalálni azt a harmóniát ami anya és gyermeke között létrejöhet, azzal is, hogy segítek neki ha baj van. Köszönjük még egyszer!

2019. febr. 25. 15:32
 8/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt, nagyjából pont ennyi idősen. Pont akkor kaptam ajándékba egy hordozó kendőt és sírva fakadtam amikor végre nyugodtan ettem meg az ebédemet úgy, hogy a kendőben ott aludt a fiam.. :D

Egyszerűen kellett neki a függőleges testhelyzet. Amúgy eléggé bukós is volt, szóval nagyjából 10-15 percenként büfiztettük mindig újra (hiába volt már akár egy órája az evés), mindig jött ki büfi. Egy idő után kinőtte.

2019. febr. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az èn 3. babàm is ilyen volt. 4 ès fèl hònapig folyton sìrt. Hasfàjòs volt, de kellett pàr nap, mire ràjöttem, mert az első kettőnek sosem fàjt a hasa. Nem tudok sajnos megoldàst rà, neked kell kitapasztalni, vannak különböző cseppek, "gyògyszerek", pròbàlkozzatok. Nekünk sajnos semmi nem vàlt be, mèg a hordozòkendő sem. Abban sem maradt, mert ugyan egyfolytàban fogni kellett, de pàr percenkènt vàltoztatni kellett a "pòzokat", sehogy sem volt jò neki. A kendőt tovàbb tartott felkötni, mint ameddig elvolt benne a kislànyom. Ùgyhogy először inkàbb pròbàljàtok ki valahol, mert elèg dràgàk. Ha bevàlik, nyilvàn megèri, de ha nem szereti a babàd, akkor elèg hùzòs "felesleges" kiadàsnak.
2019. febr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A nagyfiam kb az egész napot végigsírta volna, csak rajtam aludt nappal, de akkor orákat. És hasfájás volt az is. Nála a colief+infacol kettős vált be, de mázlink volt, mert 2hosan elmúlt minden hasfájásos tünet. Utána persze nyügösködott a foga miatt, de az elviselhetőbb volt.

A kicsinek szerencsére nincs ilyen gondja, kis infacolt neha kell adni neki.

El fog múlni, ne aggodj.

2019. febr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!