Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális ha 2-3 hetes baba...

Normális ha 2-3 hetes baba órákon keresztül sír napközben?

Figyelt kérdés
Illetve sírna, ha hagynám. Ha felveszem nem sír, megnyugszik, de nem alszik el. Minden etetés után ez van. Mivel kevés a tejem, így szoptatás után mindig kap tápszert, tehát a pocak biztosan tele van. Éjszaka kevesebb vele a gond. Eszik-alszik. Nappal viszont kb 10-15-ig semmit se akar aludni. Ha etetés után leteszem, rögtön kezdi huzgalni a labat, kezet, nyöszörög majd sir. Hasfájás? Nem hiszem, mert amint felveszem mintha elvágták volna. Egyre elkeseredettebb vagyok. Konkrétan már enni is alig tudok, nem lehet egy percre se magára hagyni. Félek hogy valami idegrendszeri baja van. Akinek van tapasztalata írjon kérem.. :(

2019. febr. 25. 14:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Espumisan csepp sokat segített. Szerintem is a hasa fáj. Én azt is hallottam, ciciztetni is kell ilyenkor vagy lehet, az is nyugtatja.
2019. febr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!