Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Onnantól kezdve, hogy hozzátáp...

Onnantól kezdve, hogy hozzátáplálunk, lelassul a baba súlygyarapodása? Mennyire? 7 hónapos a kisfiam.

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem . Inkább majd úgy egy éves kora körül lassul be
2010. júl. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
persze lelassulhat, valakinél 1 hónapra meg is áll. a lányeg, hogy ne essen vissza a súlya. az én lányom az első hónapban 40 dkg-t hízott.
2010. júl. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Folyamatosan lassul a súlygyarapodás, minden hónapban egy kicsit lassabb.
2010. júl. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogyne lassulna le!! Akkor kezd el lelassulni először, amikor megduplázza a súlyát, utána pedig amikor mozog és elkezdődik a hozzátáplálás.
2010. júl. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy lassul, mert a hozzátáplálás során a gyümölcsöknek, főzelékeknek nincs akkora kalóriaértékük, mint az anyatejnek (a tápszerről nem tudom), meg el is kezdenek mozogni.

Az én fiam állandóna dolgozik a földön, még nem kúszik, de mindig mindent megszerez, amit kiszemel. Hát ha én csinálnám azt amit ő, szerintem jó kis fogyókúra lenne :o)

Szóval 7 hónapos a fiam, az utóbbi hónapban csak 200 g-ot hízott, 5-6 hónap között is kb. 0,5 kilót. Előtte meg havonta 1 kilót hízott, úgyhogy én örülök neki, hogy megállt a hízása, és egy éves korára nem lesz 15 kiló :o)

2010. júl. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elvileg lelassul. Mondjuk az én lányomnak már négy hónaposan lelassult, akkor már volt, hogy csak 80 grammot hízott, a 200 gr már nagyon jónak számított. Nekünk a doki a hozzátáplálástól várta a csodát, 6 hónaposan kezdtem el, ennek ellenére két éves korára é triplázta csak meg a születési súlyát.
2010. júl. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!