Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak nekem van olyan babám,...

Csak nekem van olyan babám, aki ha alszik, hol a kezét rángatja, hol a lábát, hol a szemeit nyitogatja alvás kozben, van amikor a kezével integet. Mit csináljak vele? Lehet neki valami baja?

Figyelt kérdés
2008. nov. 9. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs semmi gond. Gondolom még picike, ilyenkor még fejletlen az idegrendszer. Ha ébren nem csinál ilyen mozdulatokat, akkor meg teljesen megnyugodhatsz.
2008. nov. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Így van. Kb 10 hétig ez abszolut normális, és utána is fokzatosan tűnik el:-)

Altasd hason, akkor nem kelti fel magát.

2008. nov. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!Az én babám is ugyanezt csinálta de csak a korházi napokbab és itthon még pár napig.Még akkor megkérdeztem a csecsemőst,hogy ez miért van és azt mondta,hogy ujból és ujból "átélik" a születést,esetleg olyat álmodhatnak,vagy ahogy az alöttem levő írta,hogy fejlődik az idegrendszere.Nincs semmi baj,ne aggodj!

Boldog babázást!3hónapos kislány anyukája

2008. nov. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!