Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van más is akinek 4hós babája...

Van más is akinek 4hós babája "csak"ennyit tudott?

Figyelt kérdés
Kislányom jövő héten lesz 4hós,de még nem forog semerre.szeret hason lenni, az alkarján támaszkodik,de nem nyomja ki magát,emelgeti a labát, tartja a fejét de nem olyan magasan. Nyúl a tárgyakért,meg is fogja őket. De a mozgása még nem pontos, kicsit ingatag. Mintha még nem lenne elég erős. Nincs összehasonlítási alapom,rajta kívül nem ismerek ennyi idős babát.

2019. febr. 27. 07:18
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Ha ennyit tudott volna, mert ennyit kell, örültem volna mint majom a farkának...
2019. febr. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szinte mindenhol azt olvasom,hogy már hasról oldalra és a hátára is foroghatna. Én őt ehhez gyengenek látom még. Azt nem írtam,de a szájába is veszi a tárgyakat,és hason is nyúl értük. Még nem kell nyújtott karral,nyitott tenyérrel támaszkodnia?
2019. febr. 27. 07:39
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én lányom most lesz 5 hónapos. Ő is ennyit csinál még mindig. Járunk tornázni. Ott azt mondta a hölgy,hogy teljesen rendben van. Annyit csinálhatsz,hogy amikor a hátán fekszik,magasabbra tartod a játékot,hogy nyúljon érte. Amikor hason van,szintén a feje fölé emeled.

Elmaradva semmiképpen nincs.

2019. febr. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én lányom is kB. Ennyit tudott. Jövőheten lesz 5 hónapos, már tud forogni. Úgy kezdődött, hogy háton a lábait "gyertyába" emelte, eldőlt oldalra majd abból fordult hasra. Még nem tud nyújtott karral támaszkodni hason, szerintem azt csak később tudnak. Nyugodj meg, teljesen rendben van a kislányom 😊
2019. febr. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És teljesen magától csinálta vagy játékot akart elérni vele,mikor oldra dőlt? A gyertyázást csinálja kislányom is de nem dől el még.
2019. febr. 27. 08:50
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kemény éveknek nézel elébe, ha máris "le van maradva" a babád.... Ne tedd ezt! Élvezd!

Az én kislányom időben vagy kicsit előbb csinált minden mozgást, viszont darabos ételt nem akar enni, csak bulátát, a legkisebb darabkát is kitolja a nyelvével a püréből. 11 hónapos. Na, bumm. Majd eszik darabosat, ha odaér az agya. Az érettségi bankettre csak nem kellesz botmixert vinni....

2019. febr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy le van e maradva, azért kérdeztem. Ezek szerint nincs aminek nagyon örülök.
2019. febr. 27. 09:07
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. Csak úgy eldőlt oldalra, teljesen magától. Annyira tetszett neki a dolog, hogy utána állandóan azt csinálta. Egy hete kB. hogy megy neki a fordulás, most azt csinálja folyamatosan 😊 nyugodj meg, szerintem kB. egy hét és megy majd neki az oldalra fordulás.
2019. febr. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ne olvasgass mert megtébolyulsz :D Ha van normális védőnőd akkor inkább tőle kérdezd meg az ilyesmit. A babák nem mindig papirforma szerint fejlődnek. Nyugi! :)
2019. febr. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!