Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig nem gond, ha az újszülö...

Meddig nem gond, ha az újszülött bebandzsít? Hány hetes korig?

Figyelt kérdés
2019. márc. 1. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Jó pár hétig, ha lázas, akár egy évesen is bebandzsít. Ha nyugtalanít, vidd szemészetre, meg tudják vizsgálni. (Lányom 8 hósan lett szemüveges, nem kancsalság miatt)
2019. márc. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1 éves korig.
2019. márc. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is 1 éves korról tudok. Nekem a fiam valamikor fél és 1 éves kora között hagyta abba. Mivel én szemüveges vagyok, és gyerekkoromban kancsal voltam, elvittük szemészetre 1 éves kora után (így javasolta az orvos), az ő szemével minden rendben.
2019. márc. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1 eves korig siman belefer, de azert ez fugg a merteketolis. Ha nyugtalan vagy, kerdezz ra a gyerekorvosnal.
2019. márc. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez megnyugtató, még csak most lesz 1hónapos. Néhányszor láttam, hogy csinálja, csak azért akartam tudni, mert az elsô fiamnál kb. 2naposan láttam elôször és utoljára. De akkor nem aggódom, majd az 1 hónapos státuszon megemlítem azért.
2019. márc. 1. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!