Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt az a (baba) név,...

Mi volt az a (baba) név, aminek hallatán felhördült a család, ismerősök?

Figyelt kérdés
2019. márc. 3. 20:43
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
80%
Manon
2019. márc. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
99%

Az első gyereknél nagy izgalomban volt a családunk, és mindenki tippeket adott, mi legyen a gyerek neve. Persze mindenki a saját ötletét tartotta a legjobbnak, és már- már sertodes volt a dologból. Mi már döntöttünk, hogy Máté lesz, de persze ez senkinek sem tetszett. Ekkor egy családi összejövetelen közöltük, hogy kérvényeztük a Voldemort nevet, mert tényleg snassz a Máté...

Döbbenetes csend lett, majd hetekig győzködtek minket, milyen jó név lenne a Máté. 😂

Évekkel később vallottuk be, hogy semmilyen kérvény nem volt.😉

2019. márc. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%
Mikor már nagyon faggattak azt mondtuk ha fiú lesz Adolfnak fogják hívni. Hitetlen döbbenetet keltett.
2019. márc. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Mikolt nekem a kedvenc lanynevem :) 3 fiam van, de ha lenne lányom sem lenne Mikolt viszont mikor említem, akkor azért a nagy többségnek döbbenet
2019. márc. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Filippa
2019. márc. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk a Kamillán felhördült anyukám, mert szerinte az szappan márka. (Caomilla)
2019. márc. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
97%

Amikor szegény nagymamám (isten nyugosztalja a drágámat) egyfolytában a nevekkel bombázott. Már nagyon besokalltam, így megmondtam neki hogy megvan az ikrek neve Mama, nem kell tovább ötletelni.

A kislány Tittina, a kisfiú Balambér lesz és nincs vita! Szegény jól le is fagyott és bizonygatta hogy ez nem lehet, én szórakozom. Pár napig hagytam gondolkozni, addig se bombázott nevekkel. :D

(Természetesen nem csesztünk így a gyerekekkel, más neveket viselnek:D)

2019. márc. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%
Ludovika.
2019. márc. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
52%

Azért volt jó pár ami nekem nagyon tetszett, tetszik de mindenki lebeszelt róla ( ez nem érdekelt volna de a férjemet se lehetett rabeszelni semmi extra névre).

Első gyereknél Kadosa Radovan Bogdán Lázár és Illés nevek pattantak le.

A lányunknal a Rea Alea Arven Vita Veda és Edua ezekről hallani se akart senki.

Úgyhogy teljesen szokványos mindennapi neveket kaptak a gyerekek

2019. márc. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Én a férjemmel jártam így. Van egy lánynév, ami nekem a mai napig nagyon tetszik,de ő hallani sem akar róla. Ez a Szorina.
2019. márc. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!