Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos a kisfiunk és...

13 hónapos a kisfiunk és egyszerűen nem akar magától inni. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Nem is akarja tartani a cumisüveget, a csőrös pohárról nem is beszélve. Ha szomjas maximum oda hozza és addig sír míg meg nem sajnáljuk és persze megitatjuk. Hogyan szokassuk rá? Ha csak meg akarjuk neki mutatni hogy kell el is engedi a kezéből.

#baba #nem iszik magától
2019. márc. 4. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Nekem a játszón tanulta meg, látta a többi gyerektől. Olyasmi korú volt, egy-két honlappal idősebb.

Onnantól a tápszert is egyedül itta, nem engedte, hogy tartsam.

2019. márc. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fiam ugyan ez volt. 14 hónaposan ivott egyedül, de rögtön pohárból, csőröst is onnantól volt hajlandó megfogni és helyesen megemelni, hogy jöjjön is belőle valami. Ne aggódj, megérik majd rá.
2019. márc. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Probaltad esetleg, hogy adsz neki a kadban egy kis műanyag poharat? Nalunk ott kezdte el inni a furdovizet... (pfuuj, de ez van, viszont megtanulta es pohar nélkül is lefetyelte volna amugy)
2019. márc. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, én mondjuk mindig megitattam, 20 hónaposan kérte el magától az üveget, mivel úgyis tisztába kell tenni, meg etetni kell, meg egész nap vigyázni rá, nem nagy dolog ha meg is itatod.
2019. márc. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívószálat vegyél neki! Azt minden gyerek szereti, és 1 nap se kell, megtanulja!
2019. márc. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!