Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő alatt lakik jól...

Mennyi idő alatt lakik jól egy 6 hetes baba szopizással?

Figyelt kérdés
Szóval: A kislányom 3 napos kora óta tápszert kap,mert kevés a tejem. Próbálkozom,hátha lesz több tejem,ezért ma reggel 6-14ig nem kapott tápszert,csak 2,5 óránként szoptattam. De mindig csak 6-8perceket evett,aztán bealudt. A kérdésem,létezik, hogy jóllakott ennyitől vagy konkrétan éheztettem őt 8 órán keresztül? Sajna mérlegem nincs,de egész d.e mosolygós volt,csak épp sokat aludt...
2019. márc. 5. 20:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és d.u 2kor már sírt a mellemen,mert nagyon kevés tej jött,ezért kénytelen voltam tápszert adni neki.
2019. márc. 5. 20:04
 2/5 anonim ***** válasza:
Létezhet. A lányom 45-50 perceket lógott rajtam hónapokig, mire jóllakott. A fiam most 2 hónapos, elejétől 20 perc a max, mostanában 7-8 perc alatt végez. És tuti jóllakik, mert kizárólag anyatejes, szépen hízik, nyugis baba. Szerintem amúgy a tied is sírt volna, ha éhes marad, kizárt, hogy egy éhes gyerek nyugisan alszik.
2019. márc. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem sír jól lakott, ha alszik az sem baj, pici a gyomra 5 perc alatt is jól lakhat és bealudhat. Én fiam is csinálta ezt. Utána nőtt az idő intervalluma 20 percre de ott is 10 perc után cirizgetem hogy egyen még elofordul. Ha sír a cicin adj neki tápszert. Minél többet próbáld mellre tenni akkor is ha nem éhes, fejegetni is probalhatnad. "minél több az igény" annál több lesz :)
2019. márc. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Sajna úgy látom esélytelen. Még az elején reggelente kőkemény mellel ébredtem,most már éjszaka sem termelődik szinte semmi. :(
2019. márc. 6. 20:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy idő után már nem kemények a mellek, ez nem jelenti azt, hogy nincs benne tej. Amúgy a tej nagy része szoptatás közben termelődik, nem két szopi közt. Olvasgass az lll.hu-n, sok hiteles infó van fent és rengeteg tévhitet eloszlat, nagyon nagy segítség, ha tényleg szeretnél szoptatni.
2019. márc. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!