Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rokonom hozott aranyesőt...

Rokonom hozott aranyesőt babalátogatóba, úgy tudom halálosan mérgező ez a növény pláne bentre?

Figyelt kérdés
2019. márc. 9. 16:39
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Komolyan nem értem miért kell ilyet hozni.

Tájékozatlanság......de az én részemről túlféltés vagy tényleg még az illata sem tesz jót?

2019. márc. 9. 16:40
 2/21 piroska és a farkas ***** válasza:
93%
Biztos, h azt vitt? Tudtommal az aranyeső àprilis környékén viràgzik.
2019. márc. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
99%
Az illata és a nézegetése nem mérgező. Megenni meg nem kell.
2019. márc. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Most szerinted éjszaka belopózik a baba szobájába és belemászik a szájába? Vagy szemmel veri a gyereket? A paramamik egy új generációja született, hölgyeim és uraim. Hacsak nem vacsorázzátok meg és toljátok bele a gyerek szájába, akkor az égvilágon senkinek semmi baja nem lesz. Vázába teszed, nézed két napig mert szép, majd fogod és kidobod. Vagy ez így nem egyértelmű?
2019. márc. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit: szagoltál te már jácintot vagy liliomot? Élsz még? Csak mert mindkettő pont ugyanolyan mérgező, mint az aranyeső. -aztán mégis szagolgatjuk. És mégis élünk.
2019. márc. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
98%

Az nem aranyesö, egy másik sárga korán virágzó boko van aminek szinte teljesen ugyan olyan a virága.


Nekem a férjem egy erösen illatozó liliomot hozott. A nappaliban tartottam, ott senki nem alszik, napközben szellöztetve van így nem veszélyes. A liliom is csak ha kicsi zárt helyiségben van veled együtt veszélyes.


Ès bizony 1-2 év múlva agyereked az aranyesö alatt fog rohangálni, meg fogja fogni, és játszani vele.

2019. márc. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

"Úgy tudom"

Mennyibe telne google-be beleírni amiben nem vagy biztos, és utána nézni, mielőtt elkezded szidni a másikat?

Ha nem eteted meg a gyerekkel, akkor nem mérgező. Ha meg megeszi, az már a te sarad, nem a rokoné.

2019. márc. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb orulnel hogy kedveskedett es az a tajekozatlansag amit te csinalsz!! Nem megenni vitte az aranyesot,szerintem.
2019. márc. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%
Gonolom nem azért vitte, hogy megegyétek🤦🏼‍♀️
2019. márc. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
96%

A legtöbb tisztítószer is mérgező, ha valaki megissza. Meg ezen kívül egy csomó dolog van mindenki lakásában ami mérgező, ha az ember megeszi.

Ilyenen így kiakadni?! Remélem azért a rokonodat nem hordtad el mindenféle pszichopata gyilkosnak csak azért, mert virágot mert vinni nektek.

2019. márc. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!