Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megsertodott, mert nem engedte...

Megsertodott, mert nem engedtem babalatogatoba. Jogosan?

Figyelt kérdés
Az unokatesom mult heten at szeretett volna jonni a parjaval babanezobe (8 hetes).. Elutaztak hozzank (5 oras tomegkozlekedessel) es a vonaton kozolte, hogy amugy egesz ejszaka hanytak, de nem betegek, nyugodjak meg.. ekkor elpattant nalam valami es kozoltem veluk, hogy be nem tehetik a labukat hozzank! Termeszetesen az egesz csaladjuk es ok is azota is haborognak es beallitanak engem fogonoszkent, aki elcsalta oket kulfoldre (Ausztria) es cserben hagyta oket.. Nem tudom mit gondoljak, valahogy senki nem all mellem, kiveve a ferjem es a szuleink. Mi a velemenyetek, az en fejemmel van a hiba? Felajanlottam meg akkor nekik, hogy fizetem a szallasukat, de nem fogadtak el semmit.
2018. szept. 24. 20:24
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az ekezetek hianyaert elnezeseteket kerem..
2018. szept. 24. 20:24
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ezt beláthatnák volna és tudhatnák hogy egy kisbabához nem megyünk betegen! Akkor szóltak volna délelott hogy halasszàtok el mert lebetegettek..

Màr bocsánat hogy ezt mondom de ha van egy kis eszük el se indultak volna betegen egy kisbabához..

Én se engednék senkit a kislányomhoz begegen..

Ne érezd magad ez miatt rosszul.!:)

2018. szept. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
De, ha nem betegek, akkor mért hánytak? Lehet, csak részegek voltak..:D AKkor nem indokolt..Amúgy persze igen
2018. szept. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Hát egy 8 hetesen nagyon nem hiányzik egy hányós virus én is elkültem volna öket csak finomabban hogy ne legyen sértődés.
2018. szept. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
A kirohanasod jogos. Nem ertem az embereket...:(
2018. szept. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Abszolut igazad van! Ok voltak a hulyek es ennyi eszuk lehetne...
2018. szept. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

Valószínűleg csak gyimorrontasuk volt, ami nem fertőző. Nyilván nem indulnak 5 órás útra tömegközlekedéssel ha amúgy rosszul vannak....

Ők okkal sértődtek meg, te okkal nem engedted be őket. Majd megnyugszik mindenki.

2018. szept. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%

...


Okkal sértődtek meg. Én is tudom magamról, mikor ettem valami rosszat és lett gyomorrontásom(pláne, ha a párom is pont akkor lesz rosszul pont olyan tünetekkel), és mikor üt ki egy hányós vírus. Utóbbival nem mennék kisbabához, elsővel viszont bármikor, hisz a babának attól nem lesz baja, hogy én bezabáltam a 4. Napos húslevest, mert még olyan finomnak látszott..


Szerintem velük is ez volt(vagy berugtak).

Szerintem túlreagáltad, sokkal nagyobb esélye van elkapni egy kis náthát pusztán attól, hogy a benti kilincseket nem fertőtlenítitek.


Én is megsértődtem volna, de megbocsátanék idővel, hisz anya vagyok, tudom, hogy a túlreagálás az első időkben teljesen normális.

2018. szept. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem igazad van! Én sem akartam volna hogy idejöjjenek így. És nem, nem igaz hogy tudja vki mikor van gyomorrontása es mikor vírusa mivel ugyanazok a tünetek.
2018. szept. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%

Onnan lehet tudni, hogy bekajálás után x órával jön a hányás minden, a kajából evő embernél egyszerre, majd utána jól lesz az ember, ha kijött minden, nem hány többet, nem émelyeg, remekül van.


Vírusnál az ember nincs jól, folyamatosan émelyeg, gyengének érzi magát és többször hány.


Ha hánytál 1x, és utána kajálsz és jól vagy órákig, akkor az nem vírus, hanem gyomorrontás.


Lehet tudni, orvos is bármikor megmondja a tünetek alapján, hogy vírus e vagy sem. Nyilván nem az első hányás pillanatában, de az utána eltelt több óra már árulkodik, mi is volt a gond.

2018. szept. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!