Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 4 hós. Majdnem kicsi...

Kisfiam 4 hós. Majdnem kicsi neki a kiskád. Mikortól fürdettétek a bébit nagykádban ilyen esetben?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
ha kicsi neki fürdesd a nagykádba. csak fertötlenitsd ki előtte.
2009. jún. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Kb mi is ilyenkor nőttük ki.Jött a nagy kád és most, hogy már tud ülni, beletettük a kis kádat a nagyba és így újra a kicsiben fürdetjük.
2009. jún. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én vettem egyel nagyobb kiskádat, mert nagyon egyszerű és kényelmes az álvànyon kiskádban fürdetni:) most is ugyanugy abban fürdik, 8 hós. Még nincs kedvem meg derekam a nagykádba hajolgatni, ez az igazság.
2009. jún. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi már kb. három hete a nagy kádban fürdetjük a kislányomat.

4 hós múlt, és már végigérte a kis kádat, folyton ellökte magát a lábával a peremtől, és locsogott a víz... (mindez a hálószobában, a franciaágyon... én meg nem így képzelem a vízágyamat... :-)

Szóval nagy kádban fürdik azóta.


Kicsit jobban megnyekken tőle az ember dereka, de hát...

2009. jún. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szió!

Mi 2 hónapos kora óta a nagy kádban fürdetjük.

Vettünk egy miki egér fej alakú szivacsot, (Tesco ,Auchan) és azon. Egyszerűen imádja!

Olyan is van, hogy még ő előtte letusolok és együtt pacsizunk. Visongat, nagyokat nevet, annyira szereti!

:) Szerintem ne hagyd ki!

2009. jún. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, pancsit akartam írni.
2009. jún. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, az én lányom 1 éves volt, amikor elkezdtük a nagykádat. Pedig már 3 hónapos korától kicsi volt neki a másik. Havonta tettük bele a nagykádba, de rettenetesen üvöltött mindig. Úgyhogy 1 éves korára érett meg rá. Most meg rettenetesen élvezi, csúszdázik lefele a kád oldalán.
2009. jún. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!