Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan babavíz ami hasfájos...

Van olyan babavíz ami hasfájos babáknak kifejezetten jó? Vagy ajánlott? (5 hetes babának)

Figyelt kérdés
2019. márc. 10. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
A víz az víz. Nincs benne semmi más. Innentől kezdve nem értem a kérdést.....
2019. márc. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Míra Baby, DE 3 hónapos kortól, szóval gyakorlatilag a hasfájós korszak után. :D
2019. márc. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Olvastam egy angol vízről azt hiszem Gripe Water, ez is víz de elméletileg hasfájos babáknak. De nem sokat tudok róla es azt sem hogy esetleg más ehhez hasonló van és ha igen akkor mi az.
2019. márc. 10. 21:20
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Egyik társam ivott ilyen jana babavizet.
2019. márc. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
*nem értek hozzá
2019. márc. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A gripe water egy készítmény, amit talán naponta egyszer vagy háromszor kell adni a babának. Nem tudom pontosan. De ne úgy képzeld el mint a vizet hogy majd megitatod vele. Hanem ez kvázi egy kanalas gyógyszer.


Hasfájásra kipróbálható szerek:

Gripe water

Espumisan

Infacol (ugyanúgy szimetikon a hatóanyaga mint az espumisannak)

Biogaia

Colief csepp

Édes kömény tea


Ezek recept nélkül kipróbálhatók. De sokszor csak egy megoldás van, az idő. Nálunk csak az segített.

2019. márc. 11. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!