Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás vagy a hozzataplalas...

Fogzás vagy a hozzataplalas miatt lehet piros a babám popoja?

Figyelt kérdés

5 hónapos. Tegnap és ma kapott sütőtök puret. 3* kakilt a megszokott 1 helyett. Az első kettő adagnal nem vettem észre semmit. Most az utolsonal viszont nagyon piros lett a feneke a vegbelenel pedig szinte azonnal vettem le róla a pelust.

Az ínye be van duzzadva de különösebben nem látom hogy jönne a foga.


2019. márc. 14. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak attól lett neki piros hogy többször kakilt, legalàbb is nàlunk akkor fordul elö.
2019. márc. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%
Persze, nyilván azért pirosodik be a feneke, mert jön a foga. Éljen a logika.
2019. márc. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogzaskor előfordul, hogy többször van a babának szeklete,nekünk azt mondta a gyerekorvos, hogy ilyenkor savasabb is nekik ezért jobban kicsip.Meg mondjuk lányomat a sütőtök meg is hajtja kicsit.Ha kínlódik a kakival kap egy adag sütőtök és máris jobb neki.
2019. márc. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kettes. Hidd el, hogy van ilyen baba. Ma már 2.5 éves a lányom, de más tünete nem volt, ha jött a foga, csak a piros feneke.

De a sütőtöktől éppúgy lehet, ha megy a hasa.

2019. márc. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!