Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szabad így fogni egy 2 hónapos...

Szabad így fogni egy 2 hónapos babát?

Figyelt kérdés
Velem szembe van a mellkasomon,fogom a hátát,fejét,a másik kezemmel pedig a popsiját. És úgy,hogy a lábamon ül?
2019. márc. 16. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem nehezedhet rá a gerincére. 2 hónaposan nem lehet olyan nehéz, hogy ne bírd el, ne ültesd.
2019. márc. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Természetesen nem ültetem. Anyóst megkértem,hogy ne ültesse,ő meg felháborodott,hogy ő jól fogja,én nem fogom jól... Nem tudom,h érthetően írtam e le,de látta már védőnő,gyerekorvos is,h hogy fogom,és sose szóltak,h nem lenne jó. Csak most anyós,mert megkértem,h ne ültesse rá a lábára... :/
2019. márc. 16. 20:57
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem szabad, ne ültesd. Nem olyan bonyolult.
2019. márc. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Nem ulhet a labadon.

" lognia " kell

2019. márc. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mondom, h az anyós lábán ült,nem olyan bonyolult megérteni,h pont emiatt szóltam rá. Aki erre azt mondta,h ő is nevelt gyereket,tudja hogy kell fogni...
2019. márc. 16. 21:03
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Az én anyósom is folyton ültetné, mert hogy állítólag 6 hónapos korra kötelező neki ülni... Megmondtam neki, hogy az én gyerekem akkor fog ülni ha magától felül nem akarok bajt és kész.
2019. márc. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Ha én jól képzelem amit leírtál, akkor jól fogta anyósod.
2019. márc. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%
Jaaa, hogy ez csak egy újabb anyós kérdés.
2019. márc. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!