Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha a közel 6 hetes baba,...

Baj ha a közel 6 hetes baba, hason csak a feje egyik oldalán szeret aludni/feküdni?

Figyelt kérdés
Már 1-2 hetesen átforditotta hason egyik oldalról a másikra a fejét, de mostanában nem csinálja. Az egyik oldalát "preferálja" és akár mit csinálok végül arra az oldalra teszi le a fejét. Ha letette utána nem nagyon mozditja már el. Amúgy az alkarján hosszú másodpercekig megtartja magát és a fejét, de aztán nem forog valamiért az a fej.. 😕 kicsit aggódom. Ha másik oldalra átforditom a kis fejét, rögtön igyekszik visszatenni a kedvelt oldalra. Amúgy már gagyog, mosolyog (tudom ez még reflex), minden végtagját mozgatja. De a fenti dolog picit aggaszt. Mit gondoltok?

#baba #mozgásfejlődés #hasra fordítás #fej tartása #fej mozgatása
2019. márc. 20. 17:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi is hason alvok vagyunk es eleinte nekem is csak az egyik oldalt kedvelte, de mostanra mar mindket oldal kenyelmes neki. 3 honaposak vagyunk. Szerintem nincs miert aggodj.
2019. márc. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!