Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mas harom honapos babaja sem...

Mas harom honapos babaja sem tud meg semmit, vagy az enyem le van maradva?

Figyelt kérdés
Babam harom honapos mult, de nem tud semmit. Nem fordul hasra es vissza, de meg az oldalara sem. Hason szepen emeli a fejet, de nem szeret ugy lenni, ga elfarad pedig sir,h.forditsam vissza. Amugy nyugodt baba, sokar mosolyog, nezegeti, szajaba tomi a kezet, rugdalozik,sokat“beszel” de massal nem probalkozik. Raadasul eleg kicsi es keveset eszik, de megtomni nem tudom. 3200 grammal es 51 cmvel szuletett, most 3.5 honapos 5300 gr es kb 63 cm, hatszor eszik 90-120 milit. Nem sir, nagyokat alszik, de keveseket hizik, ebben a honapban kb 400-500 gramm lesz. Mas gyereke ketszer ennyit eszik, megduplazta a sulyat es tuti,h.lassan az ulessel probalkozik, az enyem meg csak fekszik. Lehet baj vele, vagy csak ilyen fajta?

2019. márc. 20. 17:25
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
53%

Jesszusom. Egy ilyen kérdésen hogy fel tudják magukat húzni az emberek. Nem vagytok kicsit frusztráltak?


Ő legalább törődik, figyel, aggódik a gyermekéért! Már ez is baj?

Kezdő anyukaként biztos ti is profik voltatok mindenben ugye?

Jó hogy nem aggatjátok rá a szar anya jelzőt vagy a minek neked gyerek kérdést!

Nem vagytok normálisak komolyan mondom.

Inkább azokat kéne így leoltani aki megöli a pár napos, hónapos babáját, nem azt aki gondoskodik róla!

2019. márc. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
32%
Te nem vagy normális utolsó, ha azt hiszed, aki nem parázik rá, hogy a 3 hónaposa "le van maradva" az nem figyel a saját gyerekére.
2019. márc. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
53%

Képzeld, az elsőnél én is paráztam, hogy vajon "tudja-e amit kell neki". Most a második lányom pont 3 hónapos és már nagyon jól tudom, hogy egy 3 hónaposnak pont nem kell csinálni semmit.

Csak tudod amikor szuper anyu a szuper gyerekével villog, akkor kissé elbizonytalanodik egy tapasztalatlan anyuka.

2019. márc. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam,h.ekkora bűn aggodni a gyerekemert,h.normalisan fejlodjon, bar nem zavarnak a beszolasok. Es nem csak kezdo anyukakent lehet amugy aggodni. Minden gyerekemert ugyanugy paraztam, mert mind mashogy fejlodott. Egyik jobban tartotta magat kezben, masik ilyenkor mar forgott, fel evesen negykezlab bejarta a hazat.Bizonyara nem kotnem fel magam gond eseten, de okolnam magam,h.esetleg nem vettem vmit eszre idoben. Vegulis a “leszarom a gyerekemet” hozzaallas biztosan jobb az enyemnel, ugy tunik a legtobbnek itt ilyen van.
2019. márc. 21. 13:12
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Oké parazzon rá, de könyörgöm az ülésre????????? Ami a legutolsó mozgásforma amit elsajátít a gyerek. Előbb kúszik, mászik, áll, lépked mint ül. 3 hónaposan jóhogy nem a valtott lábbal lépcsőzésen aggodalmaskodik. Kb az lenne még ez a kat.


Ha meg nemcsak parázik hanem még ültetgeti is azt a szerencsétlen 3 hónapost nehogy....mert én ezt sem tartom kizártnak a nagy aggodalomban..akkor egy életre tönkreteheti a babát.

2019. márc. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Latom, senki nem olvassa tisztessegesen a hozzaszolasomat. Idezojelesen ertettem az ulest, nyugodjatok meg, nem ultetem, bar ha ultetnem sem lenne semmi kozotok hozza.
2019. márc. 21. 14:01
 27/28 A kérdező kommentje:
Viszont mar egyre jobb olvasgatni, amiket egyesek irnak, nagyon vicces. Fel mondatokat elkapva kerekitenek egy jo kis storyt, aminek semmi koze az igazsaghoz 😂
2019. márc. 21. 14:02
 28/28 anonim ***** válasza:

Én értettem, hogy képletesen írtad. A 16-os válaszban le is írtam. Jól le is pontozták.


Szerintem hagyd a fenébe. Úgysem tudod őket meggyőzni.

2019. márc. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!