Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan legyek lazább anyuka?

Hogyan legyek lazább anyuka?

Figyelt kérdés

Kisfiam 10 hónapos. Annyira körülményesnek erzem az elindulást bárhova is..

Tapszeres, egyelőre a délelőtti gyümölcs és a főzelék melle delben is iszik tapszert, többi étkezése is tapszer.

Ha elmegyek valahova és nincs mikro, ki hogy oldja meg a kaja melegitest?

Tőlünk minden fel órára van kb így csak az utazással elmegy egy óra. 3 óránként eszik.

Babakocsi váz is iszonyat nehéz, servem van így jobb ha nem emelek. Elviszem bárhova akkor már abban vert izzadok hogy a babakocsit ki és betegyem a csomagtartóba.

Hogy lazuljak le? Más is volt így ezzel? Könnyebb lesz majd ha már azt eszi amit mi?


2019. márc. 21. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vettem egy fél literes termoszt kimondottan a lányomnak, ebben vittem a forró vizet, vittem egy üveg babavizet és a cumisüvegben kimérve a tápszert, ha több időre mentünk, akkor az egész zacskóval.

Ha már ül a fiad, akkor vegyél egy könnyű kis sportkocsit. Azt nem nehéz ki és bepakolni.

2019. márc. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja és üveges bébiételeket vittem ilyenkor, vagy a tasakosat. Azokat melegíteni sem kell. Nem kell túlbonyolítani.
2019. márc. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

AMi lényeg, hogy nem kell a napi rutinhoz erösen ragaszkodni.

Legyen nálad mindig gyümölcsbaba étel azt nem muszáj melegíteni. Ès ha éppen délre esik az utazás és gyümölcspépet kap sem hal bele a baba, semmi baja nem lesz, ha pl vacsorára vagy a délutáni étkezésre kapja a föétkezéses ételt.


Babakocsit meg vegyél egy könnebb babakocsit amit az autóban tartasz mindig.

2019. márc. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Muvel 10 honapos, igy mar nem kell annyira gorcsolni. Vegyel termoszt, abba meleg viz, en plusz vittem magammal hideget is, hogy lehutsem. Mivel eszik szilardat is, vihetsz magaddal babakajat kanalat. Nekem 2 hos a pici, es oviba jarunk a nagyert busszal. Neki ha nem eszik indulas elott, bekeszitek 1 adaggal, es vagy a buszon, vagy a buszra varva megeszi hazafele. Nem aggodom tul, bar azert neha stresszes elindulnom, ha nyugos napja van, mert felek, hogy a buszon vegigsirja az utat.
2019. márc. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Másfél évesemmel se indulok el tápszer, termosz nélkül. Én nem szoktam külön vizet vinni, mert az ivókulacsában lévő víz is tökéletesen megteszi, ha kicsit vegyíteni kell.

Nem tudom mik azok amiket eszik a kisfiad, főleg állagra, de nálunk nagyon megy a snack mozzarella, egy banán vagy csak egy útba ejtett pékségből egy pogácsa.

Ha stabilan ül magától, akkor pedig könnyű sport kocsi vagy most nagyon divatosak a szülőkaros triciklik, de abban pl aludni nem tud, kényelmesen.

2019. márc. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!