Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire kell komolyan venni...

Mennyire kell komolyan venni tápszeres babánál a tápszer mennyiségének kiszámítását? Baba súly x150.

Figyelt kérdés
2 hónapos babám 5kg. 150x5=750 7x eszik,az durván 110 ml. Viszont mindig sír,ha megette,látszik rajta,hogy éhes marad. Ilyenkor adhatok még neki,vagy inkább ne? És ha csak napi 5x eszik,akkor adjak neki 150 ml-t?
2019. márc. 21. 19:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia. Az én babám is többet eszik mindig. Nem aggódom túl meg csinálok neki 180mlt hogy tuti elég legyen, este amikor nagyon éhes megeszi az egészet. Bár mondjuk ő nagyon kis zaba gép :D napközben van mikor hagy 50mlt is de nem aggódom rajta, mindig tudja mennyi kell neki sosem jön vissza. És mi ráadásul nagyon éhes babának való tápszert használunk. Nem tudom a simabol is mennyit enne. Én soha nem teszek több kanállal az élő írtnál 180mlhez 6 kanállal. Mindig pontosan kimérem. De van hogy sír, hogy éhes de nem tápszer kell neki hanem alma vagy ilyesmi. De ha pl a kezemben van amikor épp eszem és veszem a számhoz az ételt nyitja a száját mert mindent megenne :D a kis üveges bébiételből meg eszik egy évesre 2,5 üveggel utána még meg tud inni rá 30-40ml Szentkirályi baba vizet vagy forralt baba vizet. Nagyon kis husi 😊😊 5,5 hónapos :)
2019. márc. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
2hónapos babám szintén 5kg..6-7szer eszik egy nap igény szerint 120ml-t.. most 2napja már 150ml amit meg eszik.
2019. márc. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!