Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves baba ehet tonhalkonzervet?

1 éves baba ehet tonhalkonzervet?

Figyelt kérdés
Még nem evett halat,most adnék neki elöször. Olyan,mint a Rio mare,csak olcsóbb kategóriás és sós lében van. Ilyet ehet 1 éves baba?
2010. júl. 3. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogyne! Már ehetett volna eddig is. Csak szerintem mosd át, ne legyen nagyon sós.
2010. júl. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő, hogy 1 éves gyerek már mindent ehet, kivéve a nyers paradicsomot. Meg ne olyan fűszeresen, mint a felnőttek. Mindenesetre gratulálok, ha megeszi, az enyém utálja. Sajnos elég kevés kisgyerek eszi meg.
2010. júl. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálom,hátha megeszi. És kicsit megfözzem vagy csak keverjem bele a kész ételbe?
2010. júl. 3. 22:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Ehet. Az enyém imádja a halt, akármilyen formában kapja, bármilyen fajtát.
2010. júl. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem konzervet szoktam, de szerintem először egy kicsit keverj csak hozzá, ne legyen olyan erős az íze, talán mielőtt lezárnád alatta a gázt pár perccel. Én fagyasztott halfilét szoktam venni (Panguassis - azt hiszem így írják), és hús helyett legalább hetente egyszer azt főzök neki. Úgy dondolom annak nem olyan határozott az íze, és nem sós.
2010. júl. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tonhalat ehet igen :) Csak frissen bontottat adj neki, jó minőségűt :) Én sajnos egyszer allergia rohamot kaptam felnőttként egy tonhal saláta után, azért mondom :)
2010. júl. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!