Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mit tud a 7,5 hónapos...

Kinek mit tud a 7,5 hónapos babája?

Figyelt kérdés

2 hét múlva lesz 8 hónapos és a védőnő ijeszget, hogy többet kellene tudnia. A védőnő többször ijesztett már ránk ok nélkül. Falun èlünk és itt általános orvos van, de ő nem jelezte, hogy gond lenne.


Tud mindkét irányba fordulni, kutyapózba helyezkedni. Ma kètszer átfordult az egyik irányba, én ezt forgásnak nevezem. Szépen emeli magát. Hátrafelé tud kúszni, de valahogy megoldja, hogy bármerre elmenjen. Ha felültetem (csak kiváncsiságból), akkor nem dől el és szépen tartja magát. Látszik, hogy próbálkozik a kúszással, de még nem jött rá, hogy kell. Szerintem fejlődik. Az internet szerint se kell még kúszni és segítség nèlkül ülni sem. Szerintetek sincs lemaradva a fiam?


2019. márc. 25. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanezt tudja a kislányom. Kúszni, mászni még nem tud, de felmegy kutyába és valahogy halad előre vmint visszafelé kúszik(én csak úgy mondom neki hogy már megint tolatsz? 🙂) forog, mindkét irányba, ülni nem tud, de megtartja magát. 7.én lesz 8 hónapos. Védőnő semmit nem mondott rá, nem mondta hogy gond lenne.
2019. márc. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyém már másfél éves ugyan,de 3 hónaposan fordult mindkét irànyba, 6 hósan kutyázott, 7 hósan már kúszott és kapaszkodva felàllt, bútor mellett lépegetett, 8 hósan mászott és mégis 14 hónapos volt, mikor elindult. A vele egyidősek, már rég szaladtak, pedig minden más mozgásformát később csináltak, mint az én fiam. Nem vagytok elkésve semmivel. Lényeg,hogy a saját tempójában haladjon, erőltetni nem szabad.
2019. márc. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14.én lesz 8 hónapos fiú,forog minden irányba,hátra felé és körbe körbe kúszik hason, négykézláb áll és ringatózik,nem ijesztget senki,hogy baj lenne,vagy le lenne maradva,mert nincs is. Ellenben a lányom ennyi idősen már rég mászott és bútorok mentén lépegetett,de ő nagyon sietett valahova. :)
2019. márc. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 àn lesz 8 hónapos a fiam. Mèg nem kùszik màszik csak forog meg ide oda gurul. Nagyon mozgékony de van olyan hogy hàton simàn elàjàtszik egy jàtèkal fél óràt is. Probàl felülni de mèg nem tud, de ha probàljuk pár percig ül nem döl el, de nem eröltetek semmit. A gyerek orvos azt mondta nincs elkèsve de azèrt mutassam meg egy dévènyesnek.
2019. márc. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen már vagy 2 hónapja kúszott előre meg mindenfele. Ilyenkor kezdett felállni és bútorok mellett lépegetni. Már vagy egy hónapja stabilan ült és felült. Kutyázott már ennyi idősen de 8 hónaposan kezdett csak mászni.
2019. márc. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!