Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan akinek vékonyabb...

Van itt olyan akinek vékonyabb a babája?

Figyelt kérdés

Itt nálunk csak duci babák vannak 9 10kg ok 6hósan

Az enyém is 6hós de csak 6800gramm 3200vel született

Miert ilyen sok a duci baba mostanában? Persze azok meg lenézik a vékonyabb babákat hogy neaggodj majd meghízik kerdem én miert kellene meghíznia? Miert elvaras hogy minden baba félévesen 9kg legyen?


2019. márc. 30. 14:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
Mert agyon vannak etetve. Minden nyekkenésre tömik. Ha ezt mondják mondd meg, hogy reméled nem így lesz, mert Te nem akarsz elhízott gyereket. Teljesen normál súlya van a gyerekednek. 1 évesen kell 10 kg körüllenni, ha magas a gyerek. Fiam 10.2 volt 1 évesen és 82 cm, és meg így is kicsit husi volt. Most 8 éves lesz májusbam 31kg es 146 cm.
2019. márc. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A "nagykönyv" szerint 6 hónapos korra duplázza a baba a születési súlyát, 12 hónaposan triplázza.
2019. márc. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
Hát nekem 6 hósan kb 7 kiló volt és elég husis. Igény szerint szoptattam, nem volt túletetve. Ez alapján a tiéd sem lehet olyan soványka, ha szoptatod, akkor meg nem is tudod túltömni.
2019. márc. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87 cm es 11,8kg a fiam 15 hónaposan . Nekem is mondják keveset eszik. De nem fogom tömni, csak mert a nagykönyv szerint vékony. Ha duci lenne akkor az lenne a baj.
2019. márc. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De nekem tényleg vékonykább főleg a combjain látszik igazán lehet az is közre játszik hogy 74cm hosszú
2019. márc. 30. 14:55
 6/14 anonim ***** válasza:
18%
Az enyem 1 eves es 9,5 kg. Mivel alacsony igy nagyon duci baba. Nem elvaras amugy h duci legyen, genetika hatarozza meg. Az en babam vekony volt 2800grammal szuletett. Az elso idobe nagyon hizott igazi pufi volt pedig sose adtam tapszert. Aztan fel ev utan mar alig hizik. Sok baba a tapszertol lesz husi, persze ez se torvenyszeru de a tapszer folfujja a babakat. Szard le ki mit mondd, egeszseges? Igen. Mas ne erdekeljen, nem kell h szetdurranjanak azok a combik. Van akinek pufi van akinek vekony a babaja. Amugy az en lanyom is 7 kg korul volt 6 hosan. Tok normalis sulyban van a babad.
2019. márc. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Az már nagyon régen volt, hogy a tápszeres babák kövérek. Ma nagyrészt a szoptatott babák azok mert nonstop etetik őket.
2019. márc. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

Jaj már megint ez a kerdes? Pár hete volt ugyanez a kérdés.

Van duci baba, van vekony baba. Senkinek nem jo semelyik.

Amugy valo igaz, mostanaban az anyatejes babak ducibbak, mert minden nyekkenesre cicit kell a szajaba dugni. Az egyszerubb, mint kideriteni, mi a valodi baj. Aztan meg panaszkodnak, hogy nonstop cicin log a gyerek...

Figyelj, a te babad jo sulyban van, nincs miert parazni. Az nagyom husi baba volt, igazi ducika, aztan megnyult. Most inkabb azt kerdezgetik, nm adok a gyerekemnek enni? Pedig amugy nem csontsovány, csak lerohangalja. A kisebb gyerekem is duci baba, bár o amugy is az volt szuletesekor ia, pedig egy szelet csokira nem birtam eanezni terhesen. 4 kilo folotti volt, most 6,kg 65 centi es 2 hos. Husi baba, na es? Majd megnyulik, ahogy a batyja is. Nincs tuletetve sem, annyit eszik, amennyi nwki kell.

2019. márc. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét lányom vékonyka. Egy darabig a gyerekorvos szekált h nem elég a súlyuk, de aztán végül megértettem vele h esznek eleget, de emellé iszonyat mozgékonyak, mindent lemozognak. Plusz én sem vagyok egy nagy termet (158cm, 45 kg),szoval a genetika miatt is lehet.

A 3,5 éves lányom 12,5 kg, 98 cm.

A másfél éves 8,5 kg, 80 cm.

2019. márc. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A lányom 3180 grammal született, 6 hónaposan duplázta meg a súlyát, most 9,5 hónapos, pont ma mértem 8,5 kg. Mindig kinéztek minket a vedőnőnél, hogy milyen soványka szegény, biztos nem etetem rendesen. Egyébként nagyon jó étvágya van, egész nap tudna enni ha hagynánk.

Mi ilyen sovány fajták vagyunk, én 171 cm, 55 kg, a fiam is 125 cm 20kg, 6 éves. A férjem is magas.

2019. márc. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!