Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babalátogatóba mit érdemes vinni?

Babalátogatóba mit érdemes vinni?

Figyelt kérdés

Egy kedves kolléganőmet szeretném meglátogatni, lassan 2 hónapos legyen a kisfia.


Nincs a környezetemben pici baba, ötletem nincs mit vigyek.


Minek örülnek ilyenkor leginkább? Anyuka hiába mondja, hogy nem kell semmi, minden meg van, valamit csak illik vinni.


Max. 10ezer ft értékben:)



2019. ápr. 6. 16:29
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm mindenkinek, aki írt.

Igazából még mindig gondban vagyok és látom, hogy a vélemények is elég megoszlóak.


Pelenkát, törlőkendőt, krémeket nem szívesen veszek, mert van ezeregy fajta és nem tudom, hogy ők melyiket használják, illetve még korábban említette az anyuka, hogy egy ismerőse által fogja beszerezni a pelenkát.


Ajándékutalványra is gondoltam, de az a gond, hogy nálunk nincs pl. Brendon, meg hasonlók. A legközelebb 90 km-re van.

Egyedül Astibababolt van, nem tudom ott van e ajándékkártyaa. (+ egy kis bababolt és f&f.. ezzel kifújt a lehetőség:D)

2019. ápr. 7. 08:27
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Akkor vegyel csorgot, vagy plusst. :)
2019. ápr. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
45%
H&M utalvány pl, azt fel tudja használni online :))
2019. ápr. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
64%
En nem gondoltam haszontalannak a "minden más ami nem pelenka" ajándékot. A pelenka ok, de en szerettem maradandót kapni. Amiknek nagyon örültem: rendes nagy fürdőlepedő maci mintával -már 3 éves de még mindig használjuk, es mjndig elmondjuk hogy ezt xy-től kapta amikor baba volt. Aztán kb 6-9hós ruhák. Ezekből egy szülő ennyivel előre nem tankol be. Kis pléd, kötött takaró-mi ezeket is meg használjuk, abból sose elég. Hálózsák 6-9 hósnak. Most az első hónapokra tuti minden holmijuk megvan, így érdemes előre gondolni.
2019. ápr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én horgolt amigurumikat készítek, gyakran visznek babalátogatóba ajándéknak ilyesmit is. Kézzel készült, egyedi, szoktak neki örülni az anyukák
2019. ápr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ajándékkártya. Gyümölcs se rossz. De azt veszünk annyit ami rövid időn belül elfogy. " ráromoljon " a gyümölcs, az nem buli.

Ha nagyon jó kolléganő, menjetek el fodrászhoz.

Kondit csak azért nem, mert gyanítom, ilyen pici babánál, max 1 órát tud meg " pattanni " mellőle.

De egy klasz fürdőlepedő jobbnak tűnhet.

2019. máj. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!