Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek mikor lett bújós a...

Nektek mikor lett bújós a babátok?

Figyelt kérdés
Kislányunk 7,5 hónapos, de nem igazán 'szeret' bújni, és annyira nem is hagyja a szeretgetést. Amikor kézben van is inkább annyira érdekli a világ, nézelődik, forgolódik, fordul ki a kezemből. Amikor játszunk ritkán max 10 másodpercre teszi rám, pihenteti rajtam a fejét. Mikor válnak bújóssá, amikor igénylik is a babusgatást? Úgy vágyom rá!
2019. ápr. 9. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Mindenki más... így a babák sem egyformák. Ezt nem lehet tudni, olyan lesz-e.
2019. ápr. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam olyan 14-15 honaposan, de akkor voltam 4-5 hónapos terhes és szerintem a terhessegnel is van összefüggés.
2019. ápr. 10. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A nagylanyom tinikoraban lett bujos


:-D

2019. ápr. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

Az azt is jelenti ha ki akar fordulni hogy biztonságban érzi magát, igy bátran fedezi fel a világot, teret adhat a kiváncsiságának.


Amugy nem szabad korlátozni, illetve hagyni kell azt is es nem szomoru fejjel, ha epp nem igényli az intimitást mert tanulja azt is hogy ő rendelkezik a testével, es majdan ha nagy lesz vagy bántják jogosnak tartja megvedenie magát es nem tűr csendben ha vki atlep határokat nála.


De ha pl a hasa fáj akkor lehet nem is jo neki bujni, vagy pl ha parfümös vagy, ezek tippek


Attol még ugy is anya a minden :)

2019. ápr. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

15 hónapos a lányom. Nem bújik, ha kérem nem ad puszit, nem szólít meg, amikor megölelem egyből kitépi magát a karomból.


A védőnő szerint meg nem tudatosult benne, hogy én és ő nem egyek vagyunk, igy meg nincs veszélyérzete arra, hogy elveszíthet.


Mast nem tudok tenni, minthogy várok. Ez van :)

2019. ápr. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A lányom babaként nem volt bújós, most 4 éves, és jobban igényli az összebújást mint valaha. A fiam születése óta "anya babája". Az első 3 hónapban mindenki más kezében sírt. Most már babusgathatja más is, de még mindig nagyon bújós. 5 hónapos lesz.
2019. ápr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!