Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Nagyon anyajegyes vagyok de tényleg mindenhol. A babámon is lesz? Júliusban szülök.

ápr. 11. 20:53  Privát üzenet  

A válaszok

Születéskor még nem jellemző. Valószínűleg babának te sem voltál tele.

Én is emlékszem gyerekként még meg tudtam számolni őket.. Aztán most már.. Pff tele vagyok én is.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont ápr. 11. 21:01 Privát üzenet
Nekem 150 feletti anyajegyem van, mint egy dalmata olyan vagyok, születéskor is volt már egy. A férjemnek kevés, de van. A baba most 7 hónapos, egy darab sincs neki. :)

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont ápr. 11. 22:05 Privát üzenet
Nagyon sok van nekem os, foleg hát, felkar, arc. A fiamnak 2 eves korában lett az első, azóta már több ia van neki.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont ápr. 11. 23:33 Privát üzenet

Nekem viszonylag àtlagos mennyiség van a testemen, de volt 1 ami születésemkor is megvolt már

Férjemnek nagyon sok van

Lányom 2 tűzfolttal született, anyajegy nélkül

Azóta van egy anyajegye, 9 hónapos

És mintha alakulna mégegy májfoltja

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont ápr. 12. 02:56 Privát üzenet

Nálunk is a férjemnek van sok anyajegye.

A kislányunknak születéskor egy sem volt, olyan 1-2 éves korában jelent meg az első. Most 7 éves, kb. 10 db körül van neki, de pici pöttyök. Két nagyobb van, az egyik a legelső ami kijött rajta, ezek is pöttynek indultak és fokozatosan növekedtek egy darabig.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont ápr. 12. 08:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kislányomat júliusban kereszteljük. Rajta helyi népviselet lesz (féléves lesz, itt ez a szokás, nagyon tetszik. ) Rajtam mi legyen?
Tavaly Júliusban szültem a babámat császárral. Szeretnénk egy második babót is . Mennyi időnek kell eltelnie, hogy szülhessek természetesen módon 1,5 év vagy több kell?
Júliusban született babák, akik 2500 gr körül születtek, most hogy állnak kg, és cm-ben?
1eves kisfiammal megyunk juliusban Olaszorszagba nyaralni autoval (Jesolo, kb.650 km) Szerintetek ejjel vagy nappal erdemes utazni a baba erdekeit nezve? Tapasztalatok?
Milyen babakocsit érdemes venni? Szükséges mózes ha júliusban fog születni? (Télre pont kinövi. ) Hordozót fontos a vázra tehetőt venni?
Akik júliusban szültek! Adnátok tanácsot?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!