Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon anyajegyes vagyok de...

Nagyon anyajegyes vagyok de tényleg mindenhol. A babámon is lesz? Júliusban szülök.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 11. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Születéskor még nem jellemző. Valószínűleg babának te sem voltál tele.


Én is emlékszem gyerekként még meg tudtam számolni őket.. Aztán most már.. Pff tele vagyok én is.

2019. ápr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Nekem 150 feletti anyajegyem van, mint egy dalmata olyan vagyok, születéskor is volt már egy. A férjemnek kevés, de van. A baba most 7 hónapos, egy darab sincs neki. :)
2019. ápr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok van nekem os, foleg hát, felkar, arc. A fiamnak 2 eves korában lett az első, azóta már több ia van neki.
2019. ápr. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem viszonylag àtlagos mennyiség van a testemen, de volt 1 ami születésemkor is megvolt már


Férjemnek nagyon sok van


Lányom 2 tűzfolttal született, anyajegy nélkül


Azóta van egy anyajegye, 9 hónapos

És mintha alakulna mégegy májfoltja

2019. ápr. 12. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is a férjemnek van sok anyajegye.


A kislányunknak születéskor egy sem volt, olyan 1-2 éves korában jelent meg az első. Most 7 éves, kb. 10 db körül van neki, de pici pöttyök. Két nagyobb van, az egyik a legelső ami kijött rajta, ezek is pöttynek indultak és fokozatosan növekedtek egy darabig.

2019. ápr. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!