Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nincs hely az óvodákban. Mit...

Nincs hely az óvodákban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Óvoda

2019. ápr. 16. 12:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
92%

Senki nem mondta-felnőtt ember vagy, kezdj hozzászokni hogy neked kell utánajárni ha valamit tudni akarsz.


Most marad a csana, magánivi, bebiszitter, esetleg nagyszülők

2019. ápr. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
52%

" senki nem mondta " , bocs, ezen jót röhögtem !

Miért, kinek kellett volna mondania? Felnőtt vagy? Tudod miután elmúltál 18 innentől kezdve ezek a dolgok a te felelősséged, utánajárni, kideríteni.

15 éve nem élek Magyarországon, de mégis tudom , hogy a betöltött három éves kor utáni szeptembertől kötelesek fölvenni. És nem, nem mondta senki.

2019. ápr. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Talán azért mert a velédőnővel többszörösen beszéltem erről! És nem említette,csak mondta hogy év közben is beveszik. Mint mondtam szeptembertől szerettük volna kezdeni az ovit,de úgy alakult hogy hamarabb kell hogy kezdje! Én nem támadtam senkit, mégis ilyen stílusban válaszoltok. Egyébként mindegyik óvodában voltam,es egyikben sem támadtak le hogy marpedig tavaly be kellett volna íratni. Van ilyen ha az élet alakítja a dolgokat, tavaly azt nem tudtam hogy most be kell adjam. Egyébként a kérdést sem tettem volna fel,mert nem lett volna miért! Felnőtt ember vagyok igen, és mindent egyedül kell intéznem, azt hittem ez az oldal azért van hogy kérdezhet az ember ha nem tud valamit pontosan.
2019. ápr. 16. 13:06
 14/21 A kérdező kommentje:
És igen én is tudtam hogy a betoltottt 3 év utáni szeptembertől kötelesek felvenni. Csak az egyik válaszadótól elbizonytalanodtam.
2019. ápr. 16. 13:07
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, nehéz a helyzet pici gyerekkel óvodaköteles kor előtt. Nem tudom hol dolgozol, az is közelben van? Mert ha nem, akkor munkahelyhez közeli ovi és bölcsi is felveheti, bár esélyes hogy óvodához akkor is tavaly kellett volna beiratni.
2019. ápr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy hogy megértesz. Sajnos ez egy anyának nehéz tényleg, főleg lelkileg. Igazából 4-ből 3 nagyon kozel van, a munkhelyem is 5 percre. Szerencsém van ilyen szempontból, és azért is hogy van munkahelyem ahova mehetek vissza, a többi meg makd megoldódik. Vannak nagyszülők max velük valahogy megoldjuk
2019. ápr. 16. 13:59
 17/21 anonim ***** válasza:
Menjetek még bölcsibe, ha oviba nem veszik fel.
2019. ápr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
31%

Szeptemberben kezdődik a tanév/nevelési év, akkortól óvodaköteles. Ha tudtad, hogy májusban dolgoznod kell már, bölcsit kellett volna keresni.

Most marad vmilyen magánintézmény, családi napközi, vagy a babysitter, rokon, barát, kedves szomszéd.

2019. ápr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!
2019. ápr. 16. 14:45
 20/21 anonim ***** válasza:
Most tavasszal beirattad már szeptemberre? Mert a legtöbb helyen már meg voltak a beiratások a köv tanévre
2019. ápr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!