Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiús anyukák, baj van nálunk...

Fiús anyukák, baj van nálunk kukac ügyben?

Figyelt kérdés

Ma voltunk egy éves státuszvizsgálaton.Kisfiamnak soha nem volt gondja golyó ügyben,mindig benne voltak leszállva,rendesen a zacsiban.Ma mikor a védőnő megmérte,megnézte minden ok volt.10 perc múlva mikor a doktor úr vizsgálta,nem voltak a golyói a zacsiban,én még soha nem láttam így.Előtte meghallgatta és kisfiam megijedt egy kicsit,sírt is,nem tetszett neki,hogy feküdnie kell....lehetett az ijedségtől?Vagy most nekem kell megijednem?Nyugtassatok meg,hogy nincs gond.De h...e is voltam,mert mikor hazaértünk rögtön letettem aludni,mert olyan álmos volt és nem bontottam ki újra megnézni...most még alszik én meg várom a válaszokat...

Köszönöm


2010. júl. 5. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Az orvos nem mondott semmit?
2010. júl. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az én kisfiam 14 hónapos,és ha megijed,vagy ha hidegebb van a "golyócskái" neki is felszállnak.

Ez teljesen normális,azt mondta a doktornőnk.

Nem okoz gondot,aztán később újból a zacsiban vannak.

Nyugodj meg,biztosan le fognak szállni ha felébred,nem lesz semmi gond.

2010. júl. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Doki nem mondott semmit,kérdezte eddig megvoltak-e és mi meg mondtuk a védőnővel,hogy 5 perce még megvoltak,de utánunk még sokan voltak és nem tudtam a védőnővel beszélni.

2.-nak köszönöm,már alig várom,hogy felébredjen és meglessem neki....

2010. júl. 5. 13:15
 4/5 anonim ***** válasza:

2.vagyok

írj,hogy meg van e

2010. júl. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megvannak,köszi.Apa is leellenőrizte:)
2010. júl. 5. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!