Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babámnak halat szeretnék...

Babámnak halat szeretnék adni. Halrúd is jó lesz? Melyik fajta fincsi?

Figyelt kérdés

A férjemmel egyáltalán nem eszünk halat, így nem vagyok képben halügyileg.

Ha halrudat adok, akkor a panírját leoperáljam?

9,5 hónapos a babám

Köszönöm a válaszokat!


2010. júl. 5. 14:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Inkáb vegyél tengeri vagy édesvizi halfilét, az halből van. Esetleg lehet kapni lazacfilét, nagyon finom, bár nem tudom a tied ehet-e már

Nekem fenntartásaim vannak a halrudakkal szemben:-((

2010. júl. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szia!Nálunk is ez van,a lányom imádja,mi a szagát se birjuk.Én üvegeset szoktam adni,és 1 éves kora után a panirozottat.Most épp sparos volt itthon,azt evett,de sokszor inkább a jobbat/frosta meg ilyeneket/szoktam venni,h. tuti szálkás legyen.

Ha esetleg panirozzat adsz,szerintem még ved le a panirt.ezek azért is jó,mert sütöbe is sütheted,és akkor nem lesz olajos.

2010. júl. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. júl. 5. 14:20
 4/18 anonim ***** válasza:
43%

én mindenképpen levenném a panírt, ki tudja, mit kevernek bele. Egyáltalán nem úgy néz ki, mint az én itthoni panírom. Színező biztos, hogy van benne.

De inkább vegyél tisztított, filézett halat, picit sózod, kis olajon megpárolod és kész.

2010. júl. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

első

a halfilét megpárolod egy is olivaolajon, pár csepp citrom rá, rizs, vagy krumpl, eesetleg joghurt hozzzá

Felesleges az a nem csak halból készült halrúd a zsírfelszívó panírral, főleg egy iylen picinek.

2010. júl. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szia!Második vagyok.Jók ezek a pácos,süsd ki dolgok,de pl. én annyira nem bírom a szagát,hogy elég az evést végigvárni...Nálunk ezért is a rudacskák vannak...
2010. júl. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szia! Nagy halimádó vagyok, végig jártam az utat a lányommal :)

Halrudat nem adok neki, csak néha, igaz ő már 15 hónapos, nem kell leszednem a panírt. Kisebbnek leszedtem, csak nem marad sok minden belőle utána, nem beszélve arról hogy a halrudak belseje szürke, ami azért van mert több benne a nem hal mint a hal, ezeknél érdemesebb a drágábbat megvenni, mint pl az Iglo.

Ha tengeri halfilét akarsz venni, akkor ne is kísérletezz, a Pennyben kapható kilós kiszerelésben, kevés szálkával és finom hússal. Én már csak ezt veszem, mert meguntam az auchanban, tescoban vásárolt szálkás / szálkamentes halfiléket/. Hidd el ez a pennyben kapható fini is és nem kell sokat vacakolni vele.

2010. júl. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, kimaradt az előbb hogy a lazac is nagyon finom, igaz 4e forint kg-ja, de a babádnak nem kell sok úgy sem. Egészséges és finom a lazac husija is.
2010. júl. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nagyon félek a szálkáktól, ezért gondoltam a rudakra.Lehet, hogy veszek egy csöppnyi lazacot, vagy a Penny-st.Húúú, de nehéz dönteni!Eddig nem volt bajom a kóstoltatással.Na de ezek a fránya halak...
2010. júl. 5. 14:44
 10/18 anonim ***** válasza:
Metróban van a legnagyobb halválszaték, ráadéásul ott friss tengeri hal is kapható
2010. júl. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!