Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babámnak halat szeretnék...

Babámnak halat szeretnék adni. Halrúd is jó lesz? Melyik fajta fincsi?

Figyelt kérdés

A férjemmel egyáltalán nem eszünk halat, így nem vagyok képben halügyileg.

Ha halrudat adok, akkor a panírját leoperáljam?

9,5 hónapos a babám

Köszönöm a válaszokat!


2010. júl. 5. 14:05
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Most néztem.A lazac egy éves kortól adható?
2010. júl. 5. 14:46
 12/18 anonim ***** válasza:
Szia!A halrudat ha feldaraboltad,sütés után/még nyomd meg a kezeddel-és érzed,ha van benn valami...
2010. júl. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én halrudat adtam pont a szálkák miatt, még így is volt, hogy a szálkamentes márkás, ezervalahányforintos halrúdban szálka volt, nem is kicsi.

Vagy ha Ti nem eszitek vegyél bébiételt. Semmi baja nem lesz heti vagy kethetente 1 babakajától. Abban tuti nincs szálka.

2010. júl. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

első:

A Kecskemétinek van a "rizs hallal joghurtos mártásban" bébiétele, igaz 11 hótol adható, de szerintem nagyon finom.

2010. júl. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon adnék neki halrudat.Abban minden van,csak hal nincs...na jó van,de nem sok.Én a pangasiust szoktam neki adni,szálka nélküli és nagyon finom.Még a párom is megeszi pedig amugy rühelli a halat,kitudja,lehet hogy ti is megszeretitek.
2010. júl. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Van még a tilapila, hasonló édesvizi hal , abból is van szálkamentes filé, bár én a tengeri halat jobban szeretem

Bárhol kapsz ilyeneket és sparba járok és ott szokott lenni.

első

2010. júl. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kimerítő infokat!Egy kicsit kiképeztetek a nehéz halügyben.
2010. júl. 5. 20:23
 18/18 A kérdező kommentje:

Angelina!

Hogyan csinálod a pangasiust, hogy a férjed is meg tudja enni és a babád is?Egyszerűen kisütöd?Vagy alufóliában sütőben?

2010. júl. 5. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!