Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a velemnyetek arrol ha egy...

Mi a velemnyetek arrol ha egy 1,5-2 eves baba neha tabletezik?

Figyelt kérdés

Napi kb 20 percre gondolok.

Tableten mese nezesre.


2019. ápr. 25. 17:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
67%
Ennél a kérdésnél egy olyan gyerekről beszélni, aki a napja nagyrészében tabletezik, és problémás a viselkedése, pont olyan, mintha az alkoholisták leépülésével riogtnánk valakit, aki alkalmanként megeszik egy konyakmeggyet.
2019. ápr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
59%

Nevetséges, "DVD-n lehet mesét nézni" , tableten ugyanez pszichopatává tesz? :D

Kisfiam is 2 éves korától tabletet nem igaz, de telón vagy tv-n nézhetett mesét, 3 éves,választékos,érthető gazdag szókinccsel, 20-ig elszámol, csomó betűt felismer, ránéz egy kupacra és rávágja mennyi van ott, imádja a mesekönyveket is,imád a szabadban lenni , egyszóval értelmes,okos,normális kisgyerek.

Mindenben mértéket kell tartani, felügyelni mit néz és ne mások véleménye érdekeljen kérdező.

2019. ápr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
52%

Semmi baja nem lesz. Az a vicces hogy baratnőm pont azok táborát erősíti akik szerint ez maga az Antikrisztus..ehhez képest a kisfia 3,5 éves és még nem beszél. Mi ez ha nem megkésett beszédfejlődés? Semmi köze nincs a kettőnek egymáshoz.

Nem órákig nézi hanem 20 percig ( uram bocsánat fél órát..)

2019. ápr. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
60%

Amíg egészséges egyensúly van, semmi gond.

A totális tiltás szerintem sosem vezet jóra, felesleges és frusztrációt okozhat. Nem szabad végletekbe esni.

2019. ápr. 26. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
35%

"ehhez képest a kisfia 3,5 éves és még nem beszél"


Ehhez képest? Ha tabletezne, akkor lehet még 5 évesen se beszélne.

2019. ápr. 26. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
51%

A megkésett beszédfejlődés nem azért van mert tabletezik hanem mondjuk volt 5 másodperc oxigénhiany. Ahhoz fejlesztés kell. Nem szar anyuka akinek ilyen a gyereke mert nem tehet róla.

Ahhoz nagyon extrém "nem foglalkozik a gyerekkel" viselkedés kell hogy csak azért ne beszéljen mert nem beszélnek hozzá.

2019. ápr. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
52%

Az enyém nézte kb 20 percet, amíg elaltattam a kicsit. Ha kijöttem a kicsi szobájából tette is le.

Bogyó és babócát nézett mindig. Tv-ben a mesecsatornákon is annyi húlyeség megy, mivel jobb az? Bogyó és babócát pont nem estefele adtak...

Elárulom, mesecsatorna nálunk azóta is ritkán megy, nagyrészt youtube, tv-n. Ma már mindketten nézik, amíg összepakolok vacsora után és kész a fürdővíz... borzasztó.

2019. ápr. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
11# a te fogalmaid szerint, a napi 20 perc az azt jelenti alkalmanként?....
2019. ápr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
13# te is jó buta vagy.... Most ez olyan, mintha azt mondanám xy se dohányzott mégis tüdőrákot kapott... Z pedig dohányzott mégsem kapott.... Azt azért képes vagy felfogni ennek ellenère, hogy a dohányzás káros?.... Szerintem a túl sok kütyü egy ilyen kicsinèl szintén... Senki nem állította hogy biztosan megkésett beszèdfejlődèst okot.. Sem azt, hogy a megkésett beszèdfejlődèst csak ez okozhatja... Bár kétlem ezen után, hogy felbírod ezt fogni...
2019. ápr. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
30%

Kövezzetek csak meg, de én bizony evésnél elé teszem a tabletet (22 hós) mert így marad egy helyben annyi ideig hogy egyen. Bogyó és Babóca, Kerekmese, Népdalok, mondókák (ovitv). Ezek közül szokta valamelyiket addig nézni. Könyvecskét, játékot eldobálja ill. szétszedi. Ha végeztünk, elveszem, kikapcsolom és irány kifelé a jó időben játszunk az udvaron, közben mesélek, könyvet nézegetünk, énekelek neki. Este fürcsi után esti tejital elfogyasztásához kb fél óra estimese a tv-ben, majd kikapcsolom. Soha nem hisztizik ha ezeket elzárom, elveszem mert így szokta meg hogy én szabom meg a mesenézés idejét. Nincs lemaradva a fiam, pl. mondogat szavakat, hangokat, meg tudja mutatni a kis ujjaival hogy 2 éves lesz, felismeri az állatokat, ért mindent amit beszélünk.

Szerintem lehet használni ésszel és kontrollal ezeket a dolgokat.

Ha ettől rossz szülő vagyok, hát legyen. Bevállalom.

2019. ápr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!