Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beleegyeznél ha a feleséged...

Beleegyeznél ha a feleséged Mariánnak akarná elnevezni a fiatokat?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 30. 17:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%
Biztos nem, ha nincs egyetértés. Nekünk alapvető, hogy olyan nevet kerestünk, amelyikre mindkettőnk jó szívvel rábólintott.
2019. ápr. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%
2# nincs olyan név, amit ne lehetne kicsúfolni... Illetve remélem azzal is tisztában vagy, hogy ha csúfolni akarnak valakit akkor találnak valamit amibe beleköthetnek.
2019. ápr. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
40%

Nekem is túl lányos, meg egyébként sem olyan szép a hangzása, hogy adnám. Tehát, még, ha nem lenne lányos, akkor se adnám. Meg még pl kimegy külföldre, és akkor ott ugye nincs ékezet, és akkor meg eléggé Mariann-os, ami meg lánynév. De egyébként szóval tényleg hangzásra sem tetszik, nem szép kifejezetten, olyan snassz ez a név számomra.

Legyen inkább Martin, vagy Márton.

2019. ápr. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
40%

*vagy még Marvin esetleg, de nemtom:D:):)

De szerintem azéé ne Marián inkább, pláne, ha neked nem tetszik, kérdező. Nem kell megalkuvást kötni, hogyha neked teljesen egyáltalán nem tetszik, akkor mégis belemész. Ilyet nem kell csinálni. Keressetek olyan nevet, amit mindketten el tudtok fogadni. Meg ez a gyerek egyébként sem a nővére reprodukciója lesz. Második névnek esetleg adhatnátok tiszteletből, de én pl nemigazán akarnám, hogy a gyerekem nővéréről mindig az jusson eszembe, mindig az ugorjon be, hogy a nővérem meghalt. Így lesz teljesen az egész névnek egy negatív csengése, hogyha tehát csak ezt az egy keresztnevet adjátok.

2019. ápr. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
74%

*Ó,de, azért ezt is ideírom; előző vok

Meg, egy másik aspektusból, -de mondjuk ki miben hisz;- az elhunyt, megboldogult nővérét a Mennyben szerintem nem annyira érdeki, hogy róla nevezte el a gyerekét.

2019. ápr. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
31%
Ez egy ROMÁN fiúnév. Románok vagytok??
2019. ápr. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Majkának is Marián a fia.

Van Dorián név is. Szerintem nem nőies.

2019. máj. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
48%
Nekem tetszik a Marián, s számomra inkább a Mariann fiús, mintsem hogy a Marián lányos, de ha neked nem tetszik, keressetek olyan nevet ami mindkettőtöknek bejön.
2019. máj. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!