Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha vendégségbe mentek egy...

Ha vendégségbe mentek egy hétvégére hogy oldjátok meg az ebédet 10 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Itthon van lefagyasztva főzelék és csirke hús is de elvinni nem tudom ,mert kienged mire odaérünk ! Vigyek üvegeset amiben van húsi is és főzzek mellé krumplit ?
2010. júl. 6. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ha én lennék, akkor vinnék üveges kajákat, de ha olyat főznének amit ő is ehet akkor abból adnék neki.
2010. júl. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én főztem vendégségbe is.
2010. júl. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én viszek bébiételt, megmelegítem és jó étvágyat!
2010. júl. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az üveges kényelmesebb, én is azt vittem. De mikor nyaralni megyünk egy hétre, akkor már főzni is fogok.

Nem tudom miben van neked a fagyasztott cucc, de én a fagyasztott anyatejet vittem magammal mindenhová, ha mentünk, nehogy valami miatt ne legyen tejem: zacsistól újságpapírba csomagoltam (vagy alufóliába) és még azt is egy zacsiba tettem bele. 150 km-t simán kibírt az autóban, ott betettem megint a fagyasztóba, haza is hoztuk mindig.

De hűtőtáskában is el tudod vinni

2010. júl. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bébiételt viszek.
2010. júl. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia


Van sok olyan üveges bébiétel,amihez szerintem nem kell semmi plussz.. Ilyen pl. a Kecskeméti vadas most nem tudom milyen husival van,de az én kislányom imádja..

Vagy ha van ilyen hűtőzacsitok,amit a boltokban lehet kapni,akkor lehet,hogy meglehetne azzal próbálkozni,hogy abba beleteszitek,és hátha nem olvad ki,mire a vendégségbe értek..Mármint hogy elviszed a fagyasztott főzit,meg a husit,és ott csak bedobod a mikróba. Vagy ha tudsz ott főzni,akkor nincs gond! :)

Mondjuk én az üvegeshez is szoktam husit is rakni plusszba mindíg olyan 50 grammot,mert szerintem nem tartalmaz elég husit egy üveges főzi sem. :(

2010. júl. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha vendégségbe megyünk, én mindig viszek magammal üveges bébiételt, legfeljebb nem használom el, ha olyan kaját készítenek. Nemrégiben nyaralni voltunk, én kényelmi szempontból, hogy ne kelljen a konyhában sürgölődnöm, vittem itthonról elegendő üveges bébiételt, amit csak melegíítenem kellett.
2010. júl. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
persze hogy üvegeset! a húsos-zöldségesek mellé nem kell semmi mást főznöd!
2010. júl. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!