Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom nem igényli a velem...

Kislányom nem igényli a velem játszást?

Figyelt kérdés

Van egy 15 hónapos kislányom,aki mindig eljátszott magában . Ha én is le ülök vele játszani akkor nagyon boldog ,de hamar abba is marad mert olyankor inkább bújik hozzám. Egesznap el van, bármit meg lehet nyugodtan csinálni tőle .

Nyilván ez nem probléma, csak kicsit furi hogy más baba viszi az anyjának a játékot ,az én kislányom meg soha nem szokta.

Valamit rosszul csináltam?

Van valaki hasonlóan mint mi?


2019. máj. 2. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is 15 hós , Nem igényli hogy vele játszak, el játszadozik magában egésznap ,persze szoktam vele játszani , de azért örülök is hogy jól el van egyedül amíg én a ház körüli dolgaimat végzem,szerintem ezzel nincs semmi gond :) nálunk úton a kistesó, remélem vele azért többet fog majd játszani mint velem 😂🙂😁
2019. máj. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Nekem pont fordítva. Amióta megszületett, kb akkor van időm, ha alszik. 14 hós. De persze az én gyerekem ilyen egyedül.
2019. máj. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Engem tudod hogy irigyelnek, hogy magában eljátszó fiam van?

Sosem éreztem ezt hátránynak.


Most 6 éves, már azért kell a társaság neki, de még mindig sokat elvan magában.

2019. máj. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2. Az enyém is anya-foglalkoztató központ kb egy hetes kora óta 😂
2019. máj. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!