Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktatjatok a babat a...

Hogyan szoktatjatok a babat a kinti levegohoz?

Figyelt kérdés
2019. máj. 3. 07:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Egyszerüen kivittem, nem kell "szoktatni".
2019. máj. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%

Egyik nap megszületett, másnap meg kint aludt a babakocsiban, nem kell ebből ekkora cirkuszt csapni , mint amit a magyar nők csapnak. ( Mégis folyamatosan beteg később minden gyerek , és antibiotikumon él)

Levegőre viszed könyörgöm , mi baja lenne nem atomerőműbe mész.

2019. máj. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Miért kéne szoktatni a friss levegőhöz? Kínában élsz ahol szennyezett a levegő?
2019. máj. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell szoktatni a babát a kinti levegőhöz. Egyszerűen felöltözteted és kiviszed. :) Az immunrendszer megfelelő működéséhez minimum 3-4 órát kellene szabadban lenni, időjárástól függetlenül.
2019. máj. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

Elso nap csak resnyire kinyitottam az ablakot 1 percre delutan, 1 percre delelott. Majd masnap 2 perc, ezt igy noveltuk ket hetes koraig, aztan eloszor par percre ugyanigy kitenni a teraszra, majd vegul 4 hetesen rovid idore setalni mentunk.


Haha, vicceltem. Fogtuk, es kimentunk setalni, kint voltunk vagy 2 orat, marcius volt, fel volt szepen oltoztetve, 20 percet aludt a babakocsiban, aztan sirt, kivettem, es nezelodott a kezembol. Mihez kellene szoktatni?

2019. máj. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Mienk januárban született, mi 6 vagy 7 napos korában, amikor 0 fok körül lett az idő, fél órára elvittük sétálni. Hamarosan egy órát sétáltunk.
2019. máj. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Van aki szerint kell szoktatni, sőt szerintem pár éve ez volt az ajánlás, mert rokongyerekeket is szoktatták. Nálunk kimaradt ez, mert nyáron szültem és szülés után is folyton nyitva voolt az ablak.
2019. máj. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

5-os majdnem elhittem amit az elejen irtal :))

En magam is arra gondoltam hogy csak ugy kimegyek setalni vele , ha nem is orakra az elso alkalmakkor de legalabb 30 percre.

De a doki leintett csak fokozatosan szabad a babat a levegore vinni , 5-10-15-20 stb perce , minden nap egy kicsivel tobbet. Azt nem tudom miert , mert egeszseges babarol van szo es meg fagy sincs odakint.

2019. máj. 3. 08:06
 9/16 anonim ***** válasza:
56%
Le leszek szólva,de én fokozatosan csináltam. Először bent kicsit felöltöztettem,kinyitottam pár percre az ablakot. Majd másnap mégegyszer több időre. Aztán napokig 20-30 perc kint,majd több. Így kitapasztaltam mennyire érdemes felöltöztetni,betakarni. De nem lesz semmi baja,ha egyből kiviszed.
2019. máj. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem itt sápítoztak a mamik az utcán, hogy úristen még csak 2 hetes és már kivittem. :D El kellett mennem a nagyért az oviba, nem volt más verzió.
2019. máj. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!