Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktatjatok a babat a...

Hogyan szoktatjatok a babat a kinti levegohoz?

Figyelt kérdés
2019. máj. 3. 07:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Januári a fiam. Fogtam, felöltöztettem, és elmentünk sétálni, mert a nagy szeretett volna kimenni, azt akarta, hogy én is menjek, úgyhogy mentünk. Túlélte a kicsi :D
2019. máj. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudtam, hogy szoktatni kell. Így 4 hetes kora óta minden nap órákat sétálunk.

Tolom a babakocsit és kész. Mégis hogy kéne máshogy?

2019. máj. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem otthon szuletik, a korhazbol hazahozaskor is kint van a levegon...
2019. máj. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
89%

Mikor hazahoztuk, 2 napig esett és nagyon fújt a szél (március volt), ezért nem vittük le egyből sétálni, de az ablakot kinyitottam rá (nem volt huzat).

1 hetes korától viszont minden nap sétáltunk. Első nap fél órát, harmadik nap már egyet, utána már többször megvolt a 3 óra is, vagy 2x2 óra, ahogy belefért a napba. Ő végigaludta, és nekem is jól esett kint lenni. Ez volt a szabadidőm, mert tudtam, hogy kint órákat alszik, így nyugodtan leülhettem pl. egy padra olvasni. :) Ha a férjem velünk tudott jönni, vele is akkor tudtunk nagyokat beszélgetni (ha itthon aludt a baba, mindig próbáltuk utolérni magunkat a házimunkával és egyéb teendőkkel).


Most 4 hónapos a babánk, már nem ilyen nyugisak a séták, mert gyakran ébren van és igényli a figyelmet közben is.


Szóval vidd nyugodtan sétálni újszülöttként is, jót tesz neki, jót tesz neked, és valószínűleg kapsz pár óra nyugit, amikor se síró baba, se házimunka. ;)

2019. máj. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
De jó Neked előző, az enyém sírt ha megállt a kocsi 😊
2019. máj. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
34.hétre született a kisfiam, 9 napot volt kórházban. Itthon a 1,5 éves. 9.napon hazahoztuk, 10.napon már a játszón voltunk orvosi engedéllyel. Azt mondta (mivel még csak 2300 gramm volt), hogyha fúj a szél kössem magamra, csak a széltől kell óvni. 8 hónapos és köszöni jól van:). A nagy a 42.héten született, Ő a minuszba született, 1 hetet voltunk kórházba, mert nagyon besárgult, utána mentünk is ki:).
2019. máj. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!