Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Ti babátok hogy viseli a jó és a rossz időt?

Kisfiam 8 hetes és amióta ilyen hideg, esős az időjárás gyakorlatilag végigalussza a napot. Épp csak enni kel fel, alig eszeget valamit, picit nézelődik és már alszik is vissza. Nincs láza, se hőemelkedése, és amikor ébren van, jókedélyűnek tűnik, nem olyan mintha beteg lenne, de már kezdek aggódni miatta. A ti babátok hogy viseli a rossz időt?

máj. 5. 10:59  Privát üzenet  

A válasz
A nagyot csak a szél viseli meg, a kicsi itt is sokkal többet alszik, de ha ébren van, jókedvű, eszik is rendesen. 😊 17 és 3 hónaposak.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 5. 14:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az én babamat is a szél! Meg az eső!

# 2/2Időpont máj. 5. 18:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szokott a babátok álmában sírni?
Miért milyen a 10hónapos fiam? Nektek milyen volt a babátok 10hónaposan?
"Új környezetben", emberek kezében sírt a babátok? 3 hónapos babám "idegen" helyen sír, de még én se tudom megvigasztani. Ilyenkor rossz anyának érzem magam, mert még nálam se nyugszik meg.
Anyukak, hogyan uzitek el rossz kedveteket es gondolataitokat ha a babatok pl. napirendje nem ugy alakul es mar legalabb 5 oraja fennvsn es sir szinte egyhuzamban?
Kerültetek már cikis helyzetbe attól, hogy a babátok rossz alkalomkor csinált be?
Rosszul alvó babák Anyukái (akik azt mondják, hogy babájuk rossz alvó) : hányszor kelt éjjel a babátok, miért és hány hónapos korig (mennyi ideig)?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!