Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi gyümölcsöt eszik egy...

Mennyi gyümölcsöt eszik egy nap másfél év körüli babátok?

Figyelt kérdés
Nekünk kb. fél alma, egy barack, fél banán az adagunk. Eszik még meggyet is 10-15 szemet banán helyett, vagy szilvát, mikor hogy. Ez mind persze csak hozzávetőleg, ennyire nincs kiszámolva, mégis kb. ennyit eszik. Kíváncsi lennék rátok is! Köszönöm!
2010. júl. 6. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
22 hónapos. Nagyon szereti a gyümölcsöt, most tobzódik is benne :)) Soha nem mértem, mennyit eszik, de ma pl. délelőtt megevett egy fél almát, néhány szem meggyet, most nyomott be 2 kisebb barackot. mondjuk, a többi kajából nem eszik ennyit :)
2010. júl. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a dinnye a menő most.Sárgadinnyéből két közepes szelet,görögdinnyéből is egy szép szelet.Kukoricából egy fél.Málnát és epret is szereti, de ezt ritkábban eszi.Szőlőt vettem ma, egy kicsi fürtöt evett meg.Barackot vettem, de nem ette meg.Banánt ritkán szoktam mert nem mindig hajlandó megenni.Alma megint nem nyerő.
2010. júl. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
másfél éves a fiam.elég sok málnát eszik,meg ribizlit,2 banánt,1 barackot,1 almát,és pár szem aszalt szilvát.dinnyét meg kóstolta de nem kért,majd talán később.ja,a meggy kimaradt,15,20 szemet eszik belőle.
2010. júl. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az enyém 15 hónapos, nem szereti a gyümölcsöt. Fél banán, vagy 1 barack, néhány szem málna, 1 nap egyszer alig tudom beletömni.
2010. júl. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Foaglamam sincs, ahogy adódik.

Ált uzsira kap gyümölcsöt.

Tegnap megevett egy banánt, ma kb 15 szem málnát joghurttal.

Van amikor jubior milk--ből csinálok turmixot,de kap üvegest is.

Almát nem szereti, görögdinnyét sem igazán.

Múltkor meggyet evett.

Reggel szoott kapni frissen facsart narancslét, 1 v 2 narancs levét.

16 hónapos lesz holnapután

2010. júl. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A középmezőnybe tartozunk ezzel a mennyiséggel úgy látom. :-)
2010. júl. 6. 20:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem 12 hónapos, de azért válaszolok, mert nagy gyümölcsvő (is)- banánból egy alkalommal hármat eszik meg-felkarikázva, mert különben ledugná a torkán egyben :(, almából ma 2 nagyot evett, igaz reszelve. Barackból meg addig enne, amíg adnám. Én ált. naponta 1x adok neki gyümölcsöt, ilyesmi mennyiségeket. (Reggel-este még tápszer van).
2010. júl. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
TÉnyleg jó kis gyümölcsevő Babád van! Köszi Neked is!
2010. júl. 7. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!