Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól fogadtatok látogatóka...

Mikortól fogadtatok látogatókat (nem közeli rokonokat)?

Figyelt kérdés
Ti mikortól hívtatok babalátogatóba ismerősöket? Azokra gondolok, akik nem tartoznak a legszűkebb köreitekbe (nagyszülők, nagynénik/bácsik, legjobb barát...), hanem pl. távolabbi rokon, "sima" barátok, esetleg munkatársak? Mikortól hívtátok őket?
2019. máj. 15. 12:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egy téli és egy őszi (korababa) babánk van. Mindkettőnél azonnal jöhetett, aki egészséges, nem szabtunk időkorlátot. Szerencsére mind a természetes, mind pedig a császár után másnap már nem volt gondom. Még az első baba születése előtt kérdeztem az orvosunkat, hogy megvárjuk-e az első oltást. Azt mondta, hogy nem kell, mert azok teljesen más ellen védenek. Úgyhogy bárki jöhetett, aki szeretett volna:).
2019. máj. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Sógornőm beállított kb. 3-4 héttel a szülés után, két porontyával, akik közül a kisebbik cipővel fel az ágyamba. Erőm nem volt neki szólni, konkrétan zöld volt a fejem a kimerüléstől, semmivel nem kínáltam őket, mondtam igyanak egyenek amit találnak, órákig ott voltak, mert hogy messziről utaztak. Van erről egy szép emlékezetes fotó. Szerencsére ennek már 13 éve. Vissza nem kívánom a babás időszakot. Kb 3 hónapos volt mire kedvvel tudtam vendégeket fogadni.
2019. máj. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Utolsó# el is hiszem, h az agyadra mentek. az én sógornom a fiával és az anyosommal már másik nap jöttek, ahogy haza jöttünk a kórházból. Hidd el, nekem is elegem volt belőlük. Pedig mondtam nekik, h várom a gyerekorvos épp akkorra amikorra ők bejelentkeztek.(nálunk házhoz jön a doki az első alkalommal). Azt hiszed érdekelte őket? Rendesen nem is tudtam figyelni az orvosra,még jó hogy mindent felirt a papírra, amit kb mondott. Épp akkor kezdődött a mellgyulladasom. A 3 éves gyerek az ágyunkon a párnamra szórta a ropit. Szóltam neki, h ne ott egye. Erre az anyja, h hát gyerek, majd le lesz takarítva. Azt hittem neki futok a sógornomnek(persze, ha lett volna érőm). De a mai napig, ha valami miatt szólok, persze én vagyok a rossz. De hiszek a sorsban...egyszrr úgyis visszaüt minden.
2019. máj. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!