Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Autista gyermekek édesanyái,...

Autista gyermekek édesanyái, volt valamilyen zavaró tünet a gyerekek csecsemő korában? Felfigyeltetek már akkor is furcsasáhokra, hiányolra?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl. rövid ideig tarto figyelemre, szemkontaktus hiányára, hogy a baba nem mindig mosolygott vissza. Esetleg nem kacagott es nagyon kevesett kommunikalt. Gagyogott, gügyögött? Esetleg egyéb fiziológiás jel: mint túl nagy vagy túl szűk kutacs. Rángások, tikkelés szerű mozdulatok?

3-4 hónapos korban gyanakodtatok már? Vagy esetleg később 6-12 hós korban?



2019. máj. 16. 08:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia, megkerdezhetem hogy alakultak a dolgok azota a kisfiaddal? Nekem is kisfiam van 5,5honapos, de kezdek aggodni. Remelem jol vagytok, koszonom, ha valaszolsz
2023. ápr. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Szia! Teljesen jól! :) makk egészséges, ovis nagyfiú már! Feleslegesen aggódtam miatta, minden rendben volt és van azóta is. Nagyon okos, aranyos, kedves kisfiú, jobbat nem is kívánhatnék!
2023. ápr. 5. 20:45
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia, jjjaaajjj eloszor is NAGYON NAGYON KOSZONOM , HOGY IRTAL! Nagyon orulok, hogy jol vagytok es nalatok jol alakultak a dolgok. Nalunk a parom, ha mondom is, hogy nem sokaig nez ram, mindig egybol, h kicsi minden mas erdekli, meg , h en vagyok szinte egesz nap vele. Tegnap kimentunk erte az allomasra, ha kotottem be a hordozoba vagy vettem ki ram sem nezett, aztan amikor ő megerkezett, ra meg tok nezett kifele a hordozobol. Amugy nagyon sokat mosolyog, vissza szinte mindig, hangosan is kacag, kukucs jateknal is, de ez a gugyoges rohadtul aggaszt, hogy nincsen igazan. Tegnap még voltunk orvosnal is kontrollon, m van 5mm vesetagulata, hat tudom, h ilyet nem szabad, de volt egy baba, persze, h nezi az ember, ő folyamatosan formalta a szajat, jooo kislany volt, tudom, h beszedesebbek talan, de csomoszor, h ooooo es babakocsibol az apukaja ha nem is nezte, a kislany nezte ot. Mondjuk ha visszagondolok kisebb koraban az en kisfiam is sokkal tobbet nezett minket hosszan. Remelem tenyleg csak az van, h most minden mas jobban erdeki, m en🥺nagyon szeretem őt
2023. ápr. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!