Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom megkóstolt egy cigi...

Kislányom megkóstolt egy cigi csikket menjünk az orvoshoz, lehet valami baja?

Figyelt kérdés
El sem tudom képzelni honnan szedte mikor egyikünk sem cigizik. Egy pillanatra nem figyeltem mikor készítettem a tízórait neki. Megláttám rögtön kimostam a száját és a dohányt vissza is sikerült szedni mielőtt lenyelte volna. Bocsi hogy össze vissza irok nagyon ideges vagyok. 8 hónapos
2019. máj. 16. 09:06
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de én nem írtam neked! Egyébként igen nyilván mindenki szar anya akinek valaha valamit a szájába vett a gyereke. Nyilván.
2019. máj. 18. 12:01
 22/22 anonim válasza:

Parasztok!

Miért lenne szar anya? Mert aggódik? A gyerekek pillanat alatt megcsinálják a bajt. Nyilván az én anyám is szar, mert játék közben tesómra borult a bicaj, vagy mikor a játszó téren megharapott a kutya! Ne add már elő magad. Nem hiszem, hogy minden másodpercben a gyereket kellene bámulnia. Ne főzzön, mosson, takarítson? Na ne már! Jó anyuka vagy! De inkább keress babás anyucikat barátnőnek, vagy ilyen esetben védőnőt is felhivhatod. Ezek csak kiosztanak! Remélem jól van a babád!

2019. jún. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!