Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kezdő anyuka vagyok és szeretn...

Kezdő anyuka vagyok és szeretnék segítséget kérni, Van nekem egy 2 hónapos kisfiam és most kezdtem el vele a tornát el vagyok vele késve?

Figyelt kérdés

Na az a helyzet hogy nekem eddig senki sem mondta hogy a kisfiamat kéne tornaztatnom, sőt még a védőnőm meg a gyerekorvos sem mondta hogy hasra kellene fektetnem a gyereket,

Ezeket az ismerősöm mondta aki már tapasztalt anya!

Ugye elkezdtem hasra fektetni a fiamat de sajnos nem bír ki 1 percet és már üvölt is!

És nagyon félek hogy nem fog tudni előbb mozogni!

Kérlek titeket anyukák ne szóljatok le köszönöm


2019. máj. 21. 14:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan tornáztattam a lányom, de hasra nem raktam mivel szintén ordított fél perc után. Nekem is mondták, hogy azért napi szinten többször (akkor fél percre) fordítsam pocakra és szórakoztassam amíg lehet, de nyilván nem szenvedtettem ekkor volt 2 hónapos. Nem volt könnyű, mert hamar megelégelte meg előfordult, hogy elfelejtettem viszont most 3,5 hónapos már gyönyörűen tartja magát akár 5-6 percig is és nyúl az elé rakott csörgöért. Hajtogattam takarót a hónalja alá párszor így tovább el volt illetve sokat van kólika tartasba ez a pocakjának is jól esik és nézelődni is tud.
2019. máj. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!