Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Miért sír a babám fürdetéskor?

4 hónapos eddig imádott fürdeni pár napja viszont sír. (Ez is valami új szokás, mert újabban altatásnál is vigasztalhatatlanul sír. Alapjaraton kicsit nyűgösebb mostanában.) Amint kivesszük a vízből befejezi. Először azt gondoltam esetleg felidegesitette magát, mert nem érte el a matricát a babakádon/játékot pancsi közben (hasra fordítva fürdik, apja tartja úgy), de ha nem látja vagy más pózban van akkor is üvölt.

máj. 27. 09:51  Privát üzenet  

A válaszok
Lehet, hogy valami rossz élmény érte ezzel kapcsolatban, víz ment a szemébe, vagy ilyesmi.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 27. 10:08 Privát üzenet

Én is vmi rossz élményre gondolok. Kislányom 2,5 hónaposan csinálta ezt, előtte imádta a fürdetést. Én sem tudtam, mi történhetett, a védőnőm mondta, hogy talán vmi negatív élmény érte. Nekünk ez a kádba való babatartó oldotta meg a problémát: [link]

Meg fürdetéskor beszélek, éneklek hozzá. :)

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 27. 22:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mért sír fürdetéskor a babám?
Mitől sírhat a 2,5 hós babám fürdetéskor?
Miért nem mehet a csecsemőnek víz a fülibe fürdetéskor, ha babaúszáson be is merítik a víz alá? 3 hónapos a babám.
Babám egyik naprol a másikra elkezdett sírni fürdetéskor. Azota retteg a fürdetéstöl. Néha már pelusozás, de akár idegen embertöl is megijed és vörösre sirja magát. Mintha...
Szerintetek azért sírt olyan nagyon a babám fürdetéskor mert lejött hozzánk az anyósom és átadtam neki?
Babám 3 hónapos múlt és a lágyéka kipattogott és kipirosodott. Sudokrémmel kenem neki. Jó az rá? Fürdésnél lehet, hogy csípi a víz neki és azért sír fürdetéskor?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!