Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Auchanban kapható babaruháknak...

Auchanban kapható babaruháknak mennyire jó a minősége, mennyire bolyhosodnak?

Figyelt kérdés

H&M-es és C&A-s ruhák mellé még gondoltam vennék a fent említett áruházból is pár ruhát, de nem tudom mennyire lenne jó ötlet.

A válaszokat előre is köszönöm 😊!



2019. jún. 2. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Én sokat vettem auchanban,igaz nem ólcsók de nekem nem volt problémám velük sosem
2019. jún. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Inkább tescos, sokkal jobb a minősége. Amit az auchanban kapsz, szerintem pont olyan minőségű, mint ha kinaiban venned.
2019. jún. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%

Babának a legolcsóbbat vesszük.


Lebüfizni, lefosni, bőven jó az.

2019. jún. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon elszabott. Hosszú, nagyon nagyon vékony babákra való. Pénzkidobás volt.
2019. jún. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, inkább hosszú, vékony babákra jók az én gyerekimre pl tökéletesek, ők ilyenek, de a barátnőm lányán konkrétan szorul a body. Amúgy minőségben nem rossz szerintem, nekünk van/volt sok auchanos babaruhánk, abszolút jól bírják.
2019. jún. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

En sem voltam elegedett a minoseggel!:( nem veszem tobbet!

Inksbb F& f

2019. jún. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is vettem többször is. A bodyk műanyag patentosak, nem sokat bírnak, eléggé bolyholódnak, bár egy hason kúszó babánál mindegyik bolyholódik. Színét nem ereszti, nem fakul, nem deformálódik el a mosásban. Valóban hosszú vékiny típusú babákra jók, az én lányomnak mindig egy számmal nagyobbat kellett venni. Nekem ezek a tapasztalataim. A c&a-t jobban szeretem, de ha megtetszett az auchanos akkor megvettem azt is.
2019. jún. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A bodyknak nagyon rossz a minösége,többségének nagy a nyaka és a gyerek válla is kinn van belöle,viszont néhány hónapja nagyon jó rugikat fogtam ki,nem fakul,nyulik,pedig rengeteget mostam már.Nekünk bevált az F&F és a H&M nagyon.
2019. jún. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a segítséget 😊!
2019. jún. 3. 03:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Mire bolyhosodnának kinövi a gyerek... Sztem arra a pár hétre pont megfelelőek.
2019. jún. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!