Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Erdemes elvinni ot orvoshoz?

Erdemes elvinni ot orvoshoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Elso babam, 4 honapos, jon a foga. Mar2 napja nyugos, nyalzik, ragcsal, latszik, ket foga jon a felso inyen. Ejjel eleg forro volt, a hoje a fel fokot levonva 37, 8 volt. Egyxadag nurofent kapott azert, azota nem meleg, de a szokasos kelesekor 6 orakor csak evett es azota alszik. Hulyenek nez a gyerekorvos, ha ma elviszem? Megnyigodnek, ha ranezne...
2019. jún. 4. 07:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet kapni valamilyen kenőcsöt amivel bekened neki,és az segít.Bocsi nem tudom milyenek vannak mert az én fiam 19 éves.
2019. jún. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ezek a fogíny gélek semmit sem érnek. Szerintem hagyd aludni,ha felkelt és van láza,akkor esetleg vidd el. De szerintem a gyógyszertől alszik többet
2019. jún. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hadd aludjon, egyrészt a gyógyszer önmagában is, másrészt végre nem fáj neki, és rud aludni. Ha utána is láza van, nyugodtan vidd el orvoshoz.
2019. jún. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha felkelt és láza van ismét, vidd el, nézzen rá. Egyik fiamnak sem ment 37,5 fölé a hője fogzáskor.
2019. jún. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Figyeld ha felkel és lesz láza azért nézzen rá orvos. De figyeld meg pl ha van ilyen időváltozás akkor lanyom kezelhetetlen, ha pedig borul, esős idő van olyankor nagyon sokat alszik.
2019. jún. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom, inkabb elvittem.
2019. jún. 4. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!