Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van, aki csúnyának látja a...

Van, aki csúnyának látja a saját gyerekét?

Figyelt kérdés
Szerintem sok nem túl szép kisgyerek van, de az emberek mindig áradoznak, hogy de szép baba. Én ezt sosem értettem, nem a szépség a fontos nyilván, de hazudni sem kell. Úgy gondolom, mindenkinek a sajátja a legszebb, de ami érdekelne, hogy egy anya látja -e ha a babája nem szép? Vagy ezt elintézi a természet és öt látja a legszebbnek?
2019. jún. 10. 20:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%

Szegény mamám mondta mindig : “ Kicsinek bezzeg olyan szép voltál”

Szerintem annyira most sem vagyok ronda , úgyhogy nem esett valami jól , de tőle nem bántam :)

2019. jún. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%

Én inkább utólag látom, hogy pl a lányom ujszulottkent nem volt a legszebb baba, kis ufo feje volt 😃 de nekem ugy volt tökéletes ❤️

Most a kisfiam 3 hetes, es nagyon vicces tud lenni amikor kancsalitva, nyelvet kidugva nézelődik 😁


Es szerintem a szulok nem feltétlenül elfogultak, csak a saját gyerekük a legfontosabb es nekik minden porcikajuk ugy tökéletes, ahogy van. Szerintem ez egészséges kereteken belül igy is van rendjén.

A kis tökéletlen gyerekeink a legtökéletesebbek 🥰

2019. jún. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki látja, hogy a babája nem szép. Barátnőm mondta, hogy mikor nézte vissza fél-egy év múlva a fotókat, akkor vette észre, hogy nem volt az a tündéri újszülött. :D

Én csúnyának láttam a fiam. Az is volt. :D De szerencsére megszépült.

2019. jún. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm mondta mindig h milyen gyönyörű gyerekei vannak. Holott 2 kifejezetten csúnya kislánya van és az idő sem segített, mert egyre csúnyulnak, ahogy nőnek. De van olyan kisgyerek is, akiről valóban idegenek áradoznak, hogy milyen gyönyörű, számomra meg kifejezetten csúnya az arca.
2019. jún. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
En babakoraban leggtobbszor gyonyorunek lattam, foleg ha aludt, de neha meg nagyon csunya is tudott lenni. Aztan ahogy nott, ugyanez, neha gyonyoru szerintem, neha meg inkabb atlagos.
2019. jún. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!