Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti babátok mennyit iszik?...

Ti babátok mennyit iszik? Hogyan tudnám rávenni picuromat hogy többet igyon pár kortynál?

Figyelt kérdés
Már csak reggel este kap tápszert, a melegek is bejöttek úgyhogy tuti pár kortynál több az igénye. Sokat kínálom. Tudom hogy víz lenne a legjobb de nem fogadta el így most felvizezek babáknak való gyümölcslevet, abból iszik picit.
2019. jún. 11. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az jött be, hogy többféle pohárból kapott vizet és az újdonság érdekelte. Rendes pohár, szívószálas, csőrös pohár... Amikor ivott egy kicsit, akkor nagyon megdícsértük, ami szintén tetszett neki és ivott még.
2019. jún. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is 100 százalékos almalevet vizezek neki, kb. 1 nyolcad az almalé, a víz jobb lenne, de azt nem issza, nálunk nagyon változó volt a mennyiség, régebben napi 1 üveg, ami 260 mili, pár hónapja viszont 1-másfél litert is megiszik, 2 éves.
2019. jún. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2es,éjszaka vizet adsz neki, vagy akkor is hígított almalevet?
2019. jún. 11. 12:45
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Éjjel nem iszik. Este 9-kor 120 mili tápszer, reggel 8 körül 180 mili tápszer, éjjel nem szokott kérni semmit, ha mégis akkor én tápszert adok neki, mert olyankor éhes.
2019. jún. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős? 20 hónapos most a fiam, tavaly nyáron alig ivott, próbáltam minél több lédús gyümölcsöt, zöldséget adni neki. Egy idő után feladva az elveimet kapott limonadet, vizezett gyumolcslevet csak igyon, nem igazán vált be...


Mostanra már szívesen iszik

2019. jún. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
10 hónapos
2019. jún. 11. 14:42
 7/8 anonim ***** válasza:
22%
Egy 10 hónapos miért csak reggel-este kap tápszert?
2019. jún. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kínáld sokszor, többféle innivalóval.
2019. jún. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!